Connect with us

Sport

50. rocznica Krichbauma | Wiadomości, sport, praca

Published

on

50. rocznica Krichbauma |  Wiadomości, sport, praca


Richter i pani R. Scott Krichbaum świętowali 50. rocznicę ślubu rejsem do Włoch i kilkoma uroczystymi obiadami z rodziną i przyjaciółmi.

Scott z Youngstown i była Sharon Gettemy z Polski spotkali się w Cardinal Mooney High School. Pobrali się 9 września 1972 r. w kościele św. Judy w Columbiana przez wielebnego Roberta Flynna.

Scott rozpoczął karierę prawniczą jako komornik dla sędziego Clyde’a W. Osborne’a, a następnie cieszył się udaną praktyką prawniczą, wyróżnioną tytułem jednego z najlepszych adwokatów w Ameryce w 1989 roku. W 1990 roku został wybrany sędzią Sądu Powszechnego Mahoning County Court of Common Pleas i nadal zasiada we Wspólnej Izbie Apelacyjnej w swoim 32 roku.

Sharon niedawno zakończyła karierę dentystyczną.

Para ma dwóch synów, Zacka (Tasia) i Briana (Emily) oraz wnuczkę, June Alexandrę.

Mieszkańcy hrabstwa Mahoning przez całe życie, sędzia i jego żona mieszkają w Boardman i lubią golfa, ogrodnictwo, podróże i spędzanie czasu z rodziną, przyjaciółmi i ich psem bokserem, Elvisem.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Dom opieki Montoursville zbiera fundusze dla Ukrainy | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *