Connect with us

technologia

Aktualizacja Cyberpunk 2077: Major 1.2 opóźniona po cyberataku

Published

on

CD Projekt Red opóźnił główną aktualizację 1.2 Cyberpunk 2077 po cyberataku, którego doświadczyło studio na początku tego miesiąca. CD Projekt Red ogłosił wiadomość Świergot, Wspomina również, że ta nowa poprawka „wykracza poza wszystkie nasze poprzednie aktualizacje”.

„Chociaż byliśmy zdeterminowani, aby udostępnić łatkę 1.2 dla Cyberpunk 2077 w ramach czasowych opisanych powyżej, niedawny cyberatak na infrastrukturę IT studia i szeroki zakres aktualizacji oznacza, że ​​niestety tak się nie stanie – będziemy potrzebować dodatkowego czasu”. CD Projekt Red napisał.„Nasz cel związany z aktualizacją 1.2 wykracza poza wszelkie nasze poprzednie aktualizacje. Pracowaliśmy nad wieloma ogólnymi ulepszeniami jakości i poprawkami i nadal musimy nad nimi pracować, aby mieć pewność, że to osiągniesz. W tym sensie tak jest”. Teraz powinien ukazać się w drugiej połowie marca.

„To nie jest nowość, którą chcielibyśmy się podzielić, ale chcemy się upewnić, że aktualizacja zostanie uruchomiona prawidłowo. W miarę zbliżania się czasu dostarczymy więcej informacji. Dziękujemy za nieustającą cierpliwość i wsparcie”.

Wspomniany wyżej cyberatak na CD Projekt Red naruszył wewnętrzne systemy studia, a hakerzy ukradli dokumenty i kod źródłowy Cyberpunk 2077, Wiedźmina 3 i nie tylko.Te skradzione pliki zostały podobno sprzedane na ciemnej aukcji rzekomo ustalonej na 7 milionów dolarów.

Patch 1.2 był częścią planu aktualizacji Cyberpunk 2077, który opisywał przyszłość gry zgodnie z litanią dotyczącą problemów z uruchamianiem. Oprócz tych aktualizacji planowane są również bezpłatne DLCS wraz z bezpłatną aktualizacją konsoli nowej generacji, która będzie dostępna w drugiej połowie 2021 roku.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

READ  Czechy pozywają Polskę w sprawie kopalni Turów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.