Connect with us

technologia

Honkai: ostateczna zamknięta beta Star Rail rozpocznie się 10 lutego

Published

on

Honkai: ostateczna zamknięta beta Star Rail rozpocznie się 10 lutego

miHoYo rozpocznie ostatnie zamknięte beta testy turowej gry sci-fi Gra RPG Honkai: Starway 10 lutego w poprzek komputer osobistyiOS i Android, deweloper ogłoszony. Rejestracje są teraz możliwe w thee game’s oficjalna strona.

Oto przegląd gry i końcowych zamkniętych testów beta za pośrednictwem miHoYo:

Honkai: Starway to zupełnie nowa kosmiczna gra RPG fantasy z podróżą do niezbadanych światów. Gra oferuje intuicyjny turowy system walki, duże mapy eksploracji labiryntu, rozwiązywanie zagadek i wciągające historie, które tworzą międzygwiezdną melodię niespodzianek i satysfakcjonujących doświadczeń, które rozbrzmiewają w całym wszechświecie!

W tym wszechświecie istnieją [Aeons], wcielenia uniwersalnych zasad zdolnych do swobodnego przemieszczania się między nieskończonymi światami przy użyciu jakiejś prymitywnej mocy. Galaktyka jest pełna różnorodnych światów, które mają unikalne krajobrazy i historie; the [Aeons] wędrować po wszechświecie, aby podtrzymywać własne przekonania. Bohater, który ma wszczepiony [Stellaron]wyrusza w podróż na pokładzie Astral Express z grupą pasażerów, którzy twierdzą, że odziedziczyli ducha [the Trailblaze]. Razem pójdą śladami m.in [Aeons] eksplorować krainy wszechświata.

W końcowej zamkniętej becie gracze mogą poznać początki historii na stacji kosmicznej Herta, a następnie popłynąć w podróż do galaktyki, eksplorując Jarilo-VI i Xianzhou Luofu, dwa główne miejsca docelowe o charakterystycznej kulturze i scenerii: Jarilo-VI, mroźną planetę , skrywa niezliczone tajemnice i niebezpieczeństwa zamrożone pod czapami śnieżnymi, czekając na dalsze zbadanie. Ujawniony po raz pierwszy Xianzhou Luofu to gigantyczny pancernik należący do Sojuszu Xianzhou, jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych frakcji we wszechświecie. Jako drugi przystanek wielkiej podróży pioniera, z tętniącym życiem pejzażem miejskim i wspaniałą architekturą, Xianzhou Luofu zapowiada nadchodzącą ekspedycję, przesiąkniętą wschodnią wyobraźnią, gdzie narastają napięcia między różnymi grupami!

Przecieracze szlaków mogą nie tylko przemierzać światy, odkrywać sekrety i nawiązywać więzi z postaciami, ale mogą także budować czteroosobową drużynę bojową z różnych grywalnych postaci, wśród których debiutują Bailu, Yanqing, Qingque i Tingyun. Gracze mogą doskonalić swoje unikalne umiejętności bojowe, aby walczyć z różnymi rodzajami przeciwników poprzez ekscytujący turowy system walki. Ponadto zostanie pokazana ostateczna zamknięta beta Honkai: Starway Zaimplementuj nowe funkcje rozgrywki, takie jak kooperacja, misje towarzyszące, robienie zdjęć i nie tylko.

Dostępne jest pełne FAQ dotyczące ostatecznego zamkniętego testu beta tutaj.

READ  Hatsune Miku Logic Paint S pojawi się wkrótce na Switchu

Sprawdź nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Zwiastun finałowej zamkniętej bety: kosmiczna komedia

język angielski

język japoński

koreański

Tradycyjne chińskie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *