Connect with us

technologia

Activision Blizz Exec ma najbardziej szalone show z Last Of Us

Published

on

zrzut ekranu: HBO/Kotaku

Ostatni z nas zainspirował mnóstwo ujęć, kiedy został wydany po raz pierwszy w 2013 roku. Nie inaczej było z adaptacją telewizyjną HBO. Jak ogromny bodziec EpiPen dla gospodarki W środku zimy pojawiają się zarówno przesadne pochwały, jak i szydercze odrzucenia i wszystko pomiędzy. Ale być może najgorsza ze wszystkich postaw nie narodziła się do dziś.

„Cześć FTC – czy oglądałeś wczorajszy odcinek? Ostatni z nas?” — napisał na Twitterze Lulu Cheng Meservey, wiceprezes wykonawczy ds. korporacyjnych i dyrektor ds. komunikacji w Activision Blizzard. „To było niesamowite.” Co wynikało z wezwanie do służby Wydawca niedawno wycofany plakat z serii był prymitywnym wątkiem o tym, jak Ostatni z nas w telewizji Show dowodzi, że Microsoft powinien mieć możliwość przejęcia firmy za 69 miliardów dolarów.

Dla tych, którzy być może mieszkają pod kamieniem i nie wiedzą: Ostatni z nas to wstrząsająca opowieść o miłości, stracie i odkupieniu w świecie rzuconym na kolana przez jednego Pandemia. Ten weekend szczególnie intymny i emocjonalny epizod wzruszył wielu do łez. To skłoniło Meserveya do opublikowania informacji o największym przejęciu w historii technologii, które nie wywołało żadnych czerwonych flag.

Microsoft i Activision Blizzard są w ofensywie, odkąd Federalna Komisja Handlu złożyła przeciwko nim pozew antymonopolowy, najwyraźniej zamierzając pójść na kilka ustępstw, zanim ostatecznie dojdzie do zawarcia umowy. To wielopłaszczyznowa, wielokierunkowa kampania, o której ciągle mówi Microsoft jak bardzo to śmierdzi w porównaniu do Sony, zarówno pod względem robić gry a teraz w odniesieniu do tworzenia programów telewizyjnych. Z pewnością taki był sentyment przekazany w zeszłym tygodniu przez CEO Microsoft Gaming, Phila Spencera po wyświetleniu monitu o porównanie Ostatni z nas program telewizyjny dla aureola Widowisko telewizyjne.

“Sony’s talent and IP across gaming, TV, movies, and music are formidable and truly impressive,” Meservey opublikowane na Twitterze Dziś. „Nic dziwnego, że nadal dominują jako lider rynku konsol. Jeśli chodzi o gry, Sony jest „pierwszym z nas” – i poradzą sobie bez ochrony FTC”.

A teraz wezmę kordyceps.

READ  Xenoblade Chronicles 3 Special Edition będzie ponownie dostępne w późniejszym terminie (USA)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *