Connect with us

Nauka

Accolade inwestuje 33 mln euro w białostocki park

Published

on

Czeski deweloper przemysłowy Accolade wybuduje w Białymstoku dwa magazyny o łącznej powierzchni 38 000 m² w ramach inwestycji o wartości 33 mln euro.

Pierwszym najemcą nowego projektu będzie dostawca logistyczny i operator szafek InPost, który we wrześniu wprowadzi się do pierwszej fazy (budynek A). InPost wynajmował już powierzchnie w inwestycjach Accolade w Częstochowie, Zielonej Górze, Szczecinie i Bydgoszczy.

Obecnie jesteśmy największym inwestorem w infrastrukturę klasy A dla biznesu w województwie podlaskim. Ważne jest, aby patrzeć na każdą inwestycję w nowoczesne, zrównoważone korytarze jako na kompleksowy pakiet, który pomoże w rozwoju konkretnej lokalizacji. Albo zwiększenie atrakcyjności miasta dla dalszych inwestycji, albo stworzenie dobrze płatnych, wykwalifikowanych miejsc pracy blisko Twojego domu. Zapraszamy również do współpracy z regionem białostockim. Chcemy być długoterminowym partnerem i dobrym sąsiadem.
Michał Białas, szef kraju Accolade Poland

Projekt zlokalizowany jest w Choroszczy, około 18 km na zachód od centrum Białegostoku i 2,8 km od drogi ekspresowej S8 łączącej miasto z Warszawą. Będzie posiadał certyfikat BREEAM, obejmujący systemy oszczędzania energii i gospodarki wodnej, a także zagospodarowane tereny zielone z drzewami, krzewami i łąkami z polnymi kwiatami, które wzbogacą ekosystem wokół obiektu.

READ  Koniec z „Minnesota Nice”: nowa kampania reklamowa COVID ma na celu pojawienie się Twojej twarzy - WCCO
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *