Connect with us

Zabawa

Netflix zarabia na debiucie reżyserskim Dev Patel za 30 milionów dolarów

Published

on

Nominowany do Oscara aktor wystąpi w thrillerze o zemście u boku Sobhity Dhulipali i Sharlto Copleya.

Netflix nabył światowe prawa do reżyserskiego debiutu Dev Patela z pewnymi wyjątkami Człowiek małpa w transakcji o wartości 30 milionów dolarów.

Umowa o prawach wyłącza Hiszpanię, Amerykę Łacińską, Islandię, byłą Jugosławię, Polskę, Rosję i kraje bałtyckie, Hongkong, Indonezję, Panazjatycki PTV i Chiny, gdzie umowy już istnieją.

Indyjska aktorka Sobhita Dhulipala, najbardziej znana z roli w serialu Amazon Zrobione w niebiezostał obsadzony w filmie wraz z południowoafrykańskim aktorem Sharlto Copleyem, który zagrał w uznanym filmie z 2009 roku Dystrykt 9.

w Człowiek małpaPatel wciela się w nietypowego bohatera, który wychodzi z więzienia, by zmierzyć się ze światem korporacyjnej chciwości i zemścić się na ludziach, którzy ukradli mu wszystko kilka lat temu.

Patel napisał także scenariusz z Paulem Angunawelą i Johnem Collee. Film jest koprodukcją BRON Studios (Kawałki kobiety) i Thunder Road Pictures we współpracy z Creative Wealth Media (Cukierkowy facet).

Wyprodukują go Patel, Basil Iwanyk z Thunder Road i Erica Lee, Jomon Thomas, Samarth Sahni, Christine Haebler i Anjay Nagpal. Producentami wykonawczymi są Jonathan Fuhrman z Thunder Road, Aaron L. Gilbert z BRON, Jason Cloth z Creative Wealth, Steven Thibault z BRON i Natalya Pavchinskaya.

Komentując umowę, Dev Patel powiedział: „Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Netflix w tej przygodzie. Mam nadzieję, że będzie to nowy dodatek do gatunku w czasie w tej branży, w którym moja historia może stać się naszą historią. Robienie filmu w czasie pandemii było co najmniej nie lada wyzwaniem, ale możliwość reinterpretacji historii z dzieciństwa i nasycenia ich miłością do kina akcji była absolutną radością. Wielka miłość dla Basila Iwanyka i Ericy Lee, którzy wspierali nas od samego początku, oraz dla Aarona Gilberta i zespołu z BRON, który dał głos takiemu filmowcowi, jak ja, o niesprawdzonym charakterze. “

READ  Robert Pattinson ma koronawirusa. Produkcja „Batmana” została wstrzymana

Filmowanie właśnie zakończyło się w Indonezji, gdzie produkcja została przeniesiona do Indii z powodu ograniczeń koronawirusa.

Netflix wyda film w 2022 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *