Connect with us

technologia

5 nowych funkcji w Warzone 2

Published

on

W ciągu ostatnich kilku dni do sieci wyciekły informacje o kolejnej iteracji Warzone. Ostatni film od twórcy treści NeroKino przedstawiłem kilka kluczowych cech Warzone 2, co zostało niezależnie potwierdzone przez moje własne źródła.

Dzisiaj chciałem pogłębić niektóre z tych szczegółów i podzielić się kilkoma szczegółami dotyczącymi Warzone 2, które nie są jeszcze znane.

funkcja przesłuchania

Chociaż ta funkcja nie została jeszcze wspomniana w sieci, Warzone 2 będzie miał funkcję przesłuchań, do której wszyscy gracze będą mieli dostęp. Funkcja przesłuchań jest bardzo podobna do funkcji przesłuchań w Rainbow Six Siege, w której gracze mogą przesłuchiwać powalonych wrogów, aby ujawnić lokalizację swoich kolegów z drużyny.

przesłuchanie

Zbliżanie się do powalonych wrogów spowoduje wyświetlenie monitu Przesłuchanie, z którego twój gracz wykona animację w stylu egzekucji, aby go zabić. Gdy gracz zostanie zabity, lokalizacje jego kolegów z drużyny zostaną wyświetlone na minimapie.

Funkcja przesłuchania wydaje się być na wczesnym etapie, a aktualna animacja jest po prostu animacją Stim Shot, w której wstrzykujesz gracza (a może jest to serum prawdy)! Cała animacja i proces trwa obecnie około sześciu sekund.

Nie jest jasne, czy ta funkcja trafi do ostatecznej wersji gry, ale kilka osób zasugerowało mi, że jest to bardziej „dodatek” do animacji wykonywania, które widzieliśmy w przeszłości w Tytuł Call of Duty.

kamizelki pancerne

kamizelki pancerne
kamizelki pancerne

Jak pokrótce wspomniano w najnowszym filmie NerosCinema, kamizelki ochronne świętują swój powrót. Tym razem jednak kamizelki pancerne wydają się być hybrydą systemu zbroi między Blackout i Warzone.

Tym razem gracze muszą znaleźć warstwową kamizelkę zbroi, aby wyposażyć płyty pancerza.

Kamizelki pancerne wahają się od poziomu 1 do poziomu 3, a każdy poziom pozwala na założenie dodatkowej płyty pancerza. Twoja kamizelka pancerza nie pęknie, ale twoje płyty pancerza tak, co oznacza, że ​​będziesz musiał uzupełnić swoje płyty po trafieniu, tak jak w Warzone.

READ  Liberty Global: Oczekuje się, że transakcja zostanie zamknięta w pierwszej połowie 2022 r. i pozyska około 600 milionów dolarów.

system kieszeni

system kieszeni
system kieszeni

Źródła podają, że system kieszonkowy jest na wczesnym etapie rozwoju i nadal jest bardzo płynny, jeśli chodzi o to, jaki system mógłby wyglądać w ostatecznej grze.

Zasadniczo jest bardzo podobny do Escape from Tarkov, w którym gracze mogą dodawać do torby amunicję, serie zabójstw i broń. Różne poziomy kieszeni zapewniają więcej miejsca do przechowywania.

Przykład działania systemu kieszeni (brak dokładnych liczb).

  • Amunicja – Zajmuje 1 miejsce
  • Killstreaks – Zajmuje 4 miejsca (2 na 2)
  • Karabin szturmowy – zajmuje 6 miejsc (2 na 3)
  • Karabin snajperski – zajmuje 8 miejsc (2 na 4)
  • Torba poziomu 1 – 10 miejsc (2 x 5)
  • Torba poziomu 2 – 15 miejsc (3 x 5)
  • Torba 3 poziomu – 20 miejsc (4 x 5)

Oznacza to, że w zależności od rozmiaru torby, gracze mogą umieścić w swoich torbach kilka różnych przedmiotów.

Zasugerowano, że w tym momencie nie można „odwrócić” broni, aby dodać ją do torby, ponieważ można je umieścić tylko poziomo, przynajmniej w Warzone 2.

Jeśli nie znasz gier takich jak Escape from Tarkov, nowy system kieszeni jest w zasadzie bardziej skomplikowaną wersją systemu kieszeni Blackout.

Nie jest jasne, czy system kieszeni będzie dokładnym systemem dla obu trybów, ale przygotowano grunt pod kątem tego, czego się spodziewać.

Korzyści dla profesjonalistów

Korzyści dla profesjonalistów
Korzyści dla profesjonalistów

Coś, co niektórzy starsi fani Call of Duty będą zaznajomieni, Pro Perki są zasadniczo lepszą wersją normalnych Perków i zbliżają się do Warzone 2.

Pro-Perki można zdobyć, plądrując Twierdze i chociaż niektóre Pro-Perki były w predefiniowanych klasach podczas ostatnich testów gry Warzone 2, nie jest do końca jasne, czy Pro-Perki mogą być używane na twoim wyposażeniu, czy nie, ponieważ może być konieczne zbieranie ich i używanie do uzyskać dodatkową korzyść.

READ  Google zmusza YouTube Vanced do zamknięcia „ze względów prawnych”.

forty

forty
forty

Twierdzę już omówiłem w ostatnim raporcie, który możesz Popatrz tutajale zasadniczo twierdze to lokalizacje rozsiane po mapie, strzeżone przez sztuczną inteligencję, z celami znajdującymi się wewnątrz.

Ukończenie celu i misji zapewni ci wyposażenie, a także inne gadżety, takie jak Pro Perki i Killstreaks.

Jak w przypadku wszystkich przecieków, prosimy o ostrożne korzystanie z informacji. Warzone 2 i Modern Warfare 2 są nadal w fazie rozwoju, a 5-6 miesięcy od premiery może się zmienić.

Chcę również wyjaśnić, że chociaż poprzednie mapy Modern Warfare 2 trafiają do Warzone 2 z oryginalnej gry, niekoniecznie oznacza to, że trafią do tytułu premium jako mapy 6 na 6, przynajmniej w momencie premiery.

Ponieważ Infinity Ward ma teraz dwuletni cykl wydań, możliwe, że zobaczymy wszystkie te karty w ciągu tych dwóch lat, ale niekoniecznie w momencie premiery. Miej więc swoje oczekiwania w ryzach.

Aktualizacja 22 maja: Teraz wyciekł film, który potwierdza kilka informacji o Modern Warfare 2.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.