Connect with us

technologia

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu

Published

on

Zrzut ekranu z AAW 9th Dawn III
Witamy w 349. edycji Aplikacje na Androida co tydzień. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia:

  • Firma Google zmieniła nazwę swojego pakietu G Suite na Google Workspace. To funkcjonalnie to samo. Google planuje dodać więcej funkcji współpracy w przyszłości, co najwyraźniej uzasadnia zmianę nazwy. Dodatkowo Google rozszerzył ceny dla małych i dużych firm, a także kilka innych zmian. Możesz dowiedzieć się Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.
  • W tym tygodniu w najbliższej przyszłości Google doda wyraźniejsze powiadomienia o alertach dotyczących konta w niektórych swoich aplikacjach. Celem jest lepsza komunikacja z ludźmi, gdy coś jest naprawdę nie tak, niż gdy coś jest po prostu nie tak. Ostrzeżenia są poprawiane w różnych aplikacjach Google. Kliknij łącze, aby dowiedzieć się więcej.
  • Klęska App Store i Google Play była kontynuowana w dwóch oddzielnych artykułach w tym tygodniu. Pierwszym był raport z domu W Stanach Zjednoczonych Facebook, Google, Apple, Amazon i inne firmy mają władzę monopolistyczną i powinny być trochę oddzielone, aby zapobiec faktycznym monopolom. Zdecydowanie zalecamy kliknięcie powyższego linku, aby dowiedzieć się więcej, ponieważ zawiera wiele informacji. Dodatkowo, Firma Google zdecydowała się odroczyć obowiązkową 30% prowizję w Indiach początkowo z powodu odwetu ze strony indyjskich start-upów.
  • Nvidia chce rozwiązać niektóre problemy z połączeniami wideo. Rozpoczął się nowy Platforma deweloperska, Nvidia Maxine, w tym tygodniu, aby w tym pomóc. Platforma pomaga w takich kwestiach, jak korekcja wzroku, wyrównanie twarzy i inne małe rzeczy, aby rozmowy wideo były trochę lepsze. Może również dość niezawodnie przeskalować filmy 360p do 720p, dodawać wirtualne tła, odfiltrowywać szumy tła, a nawet tłumaczyć mowę w czasie rzeczywistym. W przypadku aplikacji i usług do czatów wideo może to być poważna sprawa.
  • Asystent Google miał w tym tygodniu kilka ważnych ogłoszeń. Pierwsza to Aby Asystent Google działał lepiej z inteligentnymi wyświetlaczami, na których ludzie mogą kupować rzeczy bezpośrednio od nich, i innymi ciekawymi funkcjami. Dodatkowo, Google ogłosił głębszą integrację Zacznij od aplikacji innych firm, które współpracowały z 30 aplikacjami, w tym popularnymi aplikacjami, takimi jak Discord i Walmart. Kliknij różne linki, aby dowiedzieć się więcej.
READ  Według lidera Instagrama nie jest jeszcze zadowolony z Reels i mógłby „skonsolidować” formaty wideo

9. Świt III

Cena £: 9,99 $

9th Dawn III to nowa gra RPG z otwartym światem. To całkiem duża gra z mnóstwem treści, w tym ponad 1400 przedmiotów do zebrania, 270 unikalnych wrogów i mnóstwem miejsc do odkrycia. Przeważnie będziesz czołgać się po lochu, zbierać sprzęt, dostosowywać go, a następnie wracać na swoją przygodę. Gra dodaje kilka rzeczy, takich jak łowienie ryb, gotowanie, zbieranie klejnotów i fyued (gra karciana), aby doświadczenie było kompletne. Mechanika jest łatwa do zrozumienia dla większości ludzi, a gra ma dużo więcej głębi, niż sugeruje grafika. To trochę drogie 9,99 USD, ale z łatwością dostaniesz wartość swoich pieniędzy, zanim skończysz.


Kody projektów

Cena £: Bezpłatnie / 1,99 USD

Project Cheat Codes to coś innego dla graczy. Powinien to być punkt kompleksowej obsługi kodów do gier wideo. Deweloper ma dwa główne cele. Pierwszym jest zachowanie jak najmniejszego rozmiaru instalacji, a aplikacja pomija wszelkie krzykliwe grafiki przeznaczone specjalnie do tego celu. Drugim jest użycie jak największej liczby kodów w jak największej liczbie gier. To oczywiście zniechęcający wysiłek, ale aplikacja ma już do zaoferowania przyzwoitą i szybko rosnącą kolekcję gier. Może to być całkiem doskonałe narzędzie do gier, jeśli programista się tego trzyma. Wersja premium kosztuje 1,99 USD i uważamy, że to sprawiedliwe.

Zrzut ekranu z kodem projektu


Historia mistrza miecza

Cena £: Graj za darmo

Sword Master Story została wstępnie zarejestrowana w tym tygodniu i ma już kilka pobrań. To RPG akcji typu hack-and-slash z pewną mechaniką gacha. Gracze zbierają postacie, ulepszają je i używają do walki ze złoczyńcami. W istocie nie różni się zbytnio od większości innych gacha. Istnieje określona liczba postaci, a ścieżki ulepszeń są bardzo podobne do większości innych w gatunku. Jednak niektórym ludziom podoba się mechanika i historia, nawet jeśli tłumaczenia są nieco prymitywne. Gra ma kilka błędów tu i ówdzie, ale jeśli deweloperzy nadąży, wygląda obiecująco.


InstaMocks

Cena £: Wolny

InstaMocks to fajna mała aplikacja dla entuzjastów zrzutów ekranu. Możesz robić zrzuty ekranu, a następnie emulować je na urządzeniu. Ludzie mogą go użyć, aby trochę upiększyć swoje zrzuty ekranu. Aplikacja jest skierowana przede wszystkim do programistów, tematów, blogerów i podobnych osób, aby robić świetnie wyglądające zrzuty ekranu do oglądania w mediach społecznościowych lub Sklepie Play. Niemniej jednak każdy może korzystać z narzędzia. Ma ponad 40 urządzeń, zintegrowany edytor tekstu i możesz pracować z maksymalnie 10 zrzutami ekranu jednocześnie. To także darmowe narzędzie.

Zrzut ekranu InstaMocks


Masketeers: Idle upadł

Cena £: Graj za darmo

Masketeers: Idle Has Fallen to najnowsza gra bezczynności w gatunku, który jest przepełniony do 2020 roku. Ten wydaje się całkiem niezły. Gracze zbierają maski, aby dodać im siły i pokonać złoczyńców. W miarę postępów Twoja drużyna może szybciej zabijać złoczyńców i szybciej zarabiać więcej rzeczy. Walka jest całkiem fajna, nawet jeśli otoczona jest znajomymi pomysłami na bezczynne gry. Mimo to czujesz się trochę lepiej i głębiej niż normalne bezczynne doświadczenie. To kolejny, który ma duży potencjał, o ile deweloperzy za nim nadążają.


Dziękuję za przeczytanie! Wypróbuj też:

Jeśli przegapiliśmy jakiekolwiek główne wersje aplikacji lub gier na Androida, daj nam znać w komentarzach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.