Connect with us

technologia

1Password for Big Sur zaktualizowane o obsługę odblokowywania Apple Watch

Published

on

1Password, jedna z najpopularniejszych usług zarządzania hasłami, stała się Zaktualizowano dzisiaj dla systemu macOS Big SurDodanie kilku nowych funkcji, które wykorzystują nowe funkcje systemu operacyjnego.

Przede wszystkim obejmuje to opcję odblokowania 1Password za pomocą zegarka Apple Watch: jeśli ta opcja jest aktywna, po otwarciu aplikacji na zegarku pojawi się wyskakujące okienko, które można odblokować, klikając dwukrotnie przycisk boczny na zegarku. Funkcja Apple Watch nie umniejsza zwykłej opcji Touch ID dla komputerów Mac, które oferują. Klienci mogą skorzystać z dowolnej metody, aby odblokować swoje hasła. (Jednak Touch ID jest nadal uważany za metodę „standardową”).

Nowa aktualizacja 1Password usprawnia również integrację z Safari na Big Sur, dzięki czemu usługa może automatycznie wprowadzać hasła bezpośrednio z pól tekstowych na stronach internetowych.

Wreszcie, nowo zaktualizowana aplikacja zawiera pewne zmiany w projekcie oświetlenia, które sprawiają, że jest ona nieco łatwiejsza w użyciu (a także nowa ikona w stylu Big Sur).

Chociaż 1Password został zaktualizowany dla Big Sur, ważne jest, aby wyjaśnić, że nie został zaktualizowany o nową, opartą na ramieniu wersję aplikacji dla najnowszych komputerów Mac z chipem M1 firmy Apple. Aplikacja działa na tych komputerach Mac za pośrednictwem oprogramowania do tłumaczenia Rosetta 2 firmy Apple, zgodnie z AgileBits MacRumors że ma nadzieję uzyskać więcej informacji na temat obsługi M1 w przyszłości.

READ  Google chce, abyś robił proste rzeczy za gotówkę w swojej nowej aplikacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *