Connect with us

technologia

1Market wybiera Pangea.global na swoje biuro tłumaczeń

Published

on

LIMASSOL, Cypr, 10 maja 2021 r / PRNewswire / – Global Broker 1Market ogłosił dzisiaj, że zdecydował się połączyć siły, aby obsługiwać rosnącą liczbę międzynarodowych klientów Pangea.Global, firma zajmująca się lokalizacją i tłumaczeniami specjalizująca się w tworzeniu treści finansowych.

1Market staje się wiodącym brokerem obsługującym wiele aktywów. Dlatego dokładność informacji finansowych, które są udostępniane klientom, ma kluczowe znaczenie. Dzięki obecności na całym świecie i ponad 15 językach było jasne, że zatrudnienie wewnętrznego zespołu tłumaczy na pełny etat byłoby bardzo kosztowne. Po dokładnym przeglądzie i badaniu rynku 1Market wybrał Pangea.Global Translation and Localization jako jedynego dostawcę usług językowych.

Współpraca zapewnia, że ​​wszystkie treści prawne i marketingowe 1Market są aktualne, poprawne i przyjazne dla użytkownika. Mówi też Nicholas MatthewsJako rzecznik 1Market wszystkie treści można przetłumaczyć szybko i na czas, jeśli pojawi się reakcja na wydarzenia rynkowe. W celu obniżenia kosztów i skrócenia czasu dostaw stosowane są zaawansowane technologie.

Mówi: „Ponieważ mamy różnorodną międzynarodową klientelę, nasza zdolność do reagowania na wydarzenia rynkowe i przekazywania naszym klientom wszystkich informacji potrzebnych do podejmowania świadomych decyzji jest trudna. Potrzebowaliśmy więc partnera, który nie tylko szybko z nami zareaguje. Wybraliśmy Pangea Translations, ponieważ oferują nam zarówno jakość, jak i szybkość ”.

Kontynuuje: „Nasz wewnętrzny zespół lokalizacyjny był pod szczególnym wrażeniem integracji technologii MemoQ, która umożliwiła firmie Pangea łatwiejsze wdrażanie przetłumaczonych treści, ograniczając liczbę błędów do minimum”.

Obecnie 1Market oferuje swoje usługi w języku angielskim, arabskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, czeskim, węgierskim, włoskim, holenderskim, indonezyjskim, polskim, tureckim, wietnamskim i malajskim.

Około 1Markt

1Market to firma brokerska założona w 2016 roku przez grupę specjalistów z branży finansowej i ekspertów technologicznych. Jej głównym celem zawsze było dawanie traderom na wszystkich poziomach umiejętności możliwości skorzystania z różnorodnych możliwości na światowych rynkach finansowych.

READ  Motywy Dynamic Material You trafiają do Sklepu Play zgodnie z rozkładem

Firma jest na drodze, aby uczynić handel i inwestowanie bardziej inkluzywnymi, zapewniając bezproblemowy dostęp do szeregu platform stacjonarnych i internetowych, wyposażonych w innowacyjne funkcje i narzędzia, od zaawansowanych narzędzi do tworzenia wykresów po intuicyjne. Funkcja analizy nastrojów, która jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. Ten zestaw zaawansowanych rozwiązań technologicznych w połączeniu ze światowej klasy obsługą klienta 24/7 sprawia, że ​​1Market jest preferowanym brokerem dla inwestorów na skalę międzynarodową. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.1market.com/.

Stronie internetowej: https://www.1market.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1481830/1Market_Logo.jpg

ŹRÓDŁO 1 Rynek

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *