Connect with us

technologia

14-calowy Galaxy Tab S8 Ultra firmy Samsung może oferować podobne parametry techniczne

Published

on

Od dawna plotkowano o 14-calowym Samsungu Galaxy Tab S8 Ultra może niebawem się uruchomić – i może mieć coś więcej niż rozmiar ekranu. WinFuture ma odbierać mówi, że wyciekły oficjalne obrazy i specyfikacje Ultra (na zdjęciu powyżej) i jego bardziej skromnych odpowiedników. Nic dziwnego, że Ultra obracałby się wokół 14,6-calowego ekranu AMOLED 2960 x 1848 z częstotliwością odświeżania 120 Hz i obsługą rysika S Pen, ale zawierałby do 16 GB pamięci RAM i 512 GB zapewniającej możliwość rozbudowy pamięci. Jeśli nie masz nic przeciwko wycięciu wyświetlacza zaprojektowanemu dla dwóch przednich aparatów 12 MP, może to być najlepszy tablet z Androidem.

Wszystkie modele Galaxy Tab S8 miałyby podobno zawierać nowe modele Qualcomma Lwia paszcza 8 Gen 1 chip, dwie tylne kamery (główny aparat 13 MP, ultraszerokokątny 6 MP), poczwórne głośniki obsługujące Dolby Atmos i opcjonalnie 5G. Różnice sprowadzałyby się głównie do ekranów, pamięci RAM i pamięci masowej. 12,7-calowy Tab S8+ zawierał panel AMOLED o częstotliwości 120 Hz, 2800 x 1752, 12-megapikselowy aparat przedni, 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci z możliwością rozbudowy. Zwykły 11-calowy Tab S8 miałby „tylko” 120 Hz, 2560 x 1600 LCD, ale poza tym oferuje podobne funkcje do modelu średniej klasy.

O dacie premiery i cenach nie wspomniano w przecieku Galaxy Tab S8. Jednakże, WinFuture oczekuje, że Samsung przedstawi serię swoich plotek Rozpakowane wydarzenie 8 lutego. Jeśli tak, prezentacja może być jedną z najważniejszych w historii Samsunga, jeśli Galaktyka S22 powinno również wystąpić.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.