Connect with us

technologia

12 świetnych aplikacji na Twój nowy iPhone w 2020 roku

Published

on

12 świetnych aplikacji na Twój nowy iPhone w 2020 roku

Jeśli masz szczęście, że w tym roku rozpakowałeś nowy iPhone jako prezent świąteczny, prawdopodobnie będziesz chciał zainstalować na nim nowe aplikacje. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci z kilkoma sugestiami. Dodaliśmy świetne aplikacje, które są po prostu zabawne lub przydatne, oraz aplikacje, które należy pobrać, aby zastąpić domyślne aplikacje Apple.

Zebraliśmy nasze najpopularniejsze i najczęściej używane gry, aplikacje i programy rozrywkowe. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi aplikacji iPhone’y, Telefony z systemem Android, Komputery z systemem Windows, i Komputery Mac z wyposażeniem M1;; nasze ulubione gry mobilne od Apple Arcade i Google Play Pass;; i nasze najlepsze typy Komputery do gier, the PS5, Xbox One i Series X / S., Przełącznik Nintendo, i VR. Wymieniliśmy również nasze ulubione programy przesyłane strumieniowo Disney Plus, Hulu, ESPN Plus, i Netflix;; coś świetne książki science fiction;; i ekscytujące nowe podcasty. (Uwaga: ceny były prawidłowe w momencie publikacji, ale mogą ulec zmianie).

Widgetsmith

Widgetsmith

Dzięki iOS 14 firma Apple ułatwiła dostosowywanie wyglądu iPhone’a, oferując nowe widżety i łatwiejsze sposoby ustawiania niestandardowych ikon aplikacji. Jedną z największych nazw w widżetach iPhone’a jest Widgetsmith, która pozwala użytkownikom dodawać zdjęcia, tekst, cytaty i nie tylko. Połącz to z kilkoma sprytnymi zamianami ikon (teraz łatwiej niż kiedykolwiek w najnowszej aktualizacji iOS) i odpowiednią tapetę i masz spersonalizowanego iPhone’a swoich marzeń.

Libby

Libby

Libby

Biblioteki są teraz trudne do zdobycia, ale jeśli masz smartfona, możesz zdobyć następną najlepszą rzecz: Libby, która pozwala bezpłatnie wypożyczać e-booki i audiobooki z lokalnej biblioteki bezpośrednio z telefonu. Ponadto sama aplikacja jest świetną aplikacją do czytania cyfrowego, dzięki czemu możesz cieszyć się książkami bez specjalnego urządzenia, takiego jak Kindle.

Tik tak

Tik tak

Tik tak

Popularność TikTok zyskała w 2020 roku, stając się jedną z największych sieci społecznościowych na świecie, z memami internetowymi, szkicami komediowymi, a nawet pełnoprawną siecią Ratatouille Musical. Innymi słowy, to obecnie najfajniejsze miejsce w internecie. Dodaj algorytm, który niemal w magiczny sposób pokaże Ci filmy idealnie dopasowane do Twoich zainteresowań i będziesz mieć prawie nieskończoną ilość treści do oglądania.

Tweetbot

Tweetbot

Tweetbot

Twitter to obecnie dość okropny sposób na spędzanie czasu, ale jeśli (tak jak ja) nie możesz oderwać się od usług mediów społecznościowych / wejścia do piekła, będziesz chciał Tweetbota, który sprawia, że ​​korzystanie z Twittera jest znacznie mniej bolesne. Tweetbot pokazuje tweety osób, które obserwujesz, w kolejności, w jakiej je tweetowały. Nie ma żadnych reklam ani reklamowanych tweetów, potężnych filtrów wyciszających, które tłumią niechciane szumy i (dzięki nieprzyjaznym zmianom API Twittera) nie ma powiadomień, które będą Cię pingować, aby wrócić do aplikacji.

Menedżer receptur papryki

Menedżer receptur papryki

Menedżer receptur papryki

Internet jest w zasadzie najlepszą książką kucharską, jaką kiedykolwiek stworzono, zawierającą przepisy na każde danie, deser lub napój, które chcesz przyrządzić za pomocą jednego kliknięcia. Papryka Papryka umożliwia dołączanie linków do tych przepisów, uzyskiwanie krytycznych informacji (składników, instrukcji, porcji) z niekończących się historii i historii, które blogi kulinarne nalegają, a także zapisywanie informacji w Twojej własnej cyfrowej książce kucharskiej do wykorzystania w dowolnym momencie trzeba odzyskać.

Kamera halogenowa

Kamera halogenowa

Kamera halogenowa

Aparaty w nowych iPhone’ach są lepsze niż kiedykolwiek, a to w dużej mierze dzięki pomocnym algorytmom opartym na sztucznej inteligencji, których możesz używać do doskonalenia zdjęć. Jeśli jednak masz trochę więcej doświadczenia w fotografowaniu, możesz potrzebować aplikacji takiej jak Halide, która pomoże Ci wykorzystać możliwości aparatów. Obsługuje również najnowsze funkcje nowych iPhone’ów Apple, w tym format ProRAW iPhone’a 12 Pro, który może przenieść Twoje zdjęcia na wyższy poziom. Roczna subskrypcja nie jest darmowa, ale jeśli lubisz fotografować iPhone’a, jest to warte swojej ceny.

Ciemny pokój

Ciemny pokój

Ciemny pokój

Fotografia to oczywiście tylko połowa sukcesu. Edycja jest równie ważna (jeśli nie ważniejsza), a Darkroom to jedna z najlepszych dostępnych aplikacji. Obsługuje zdjęcia w formacie RAW i ProRAW oraz ma możliwość grupowej edycji zdjęć. Co najważniejsze, jest bezpłatny, chociaż istnieje również opcja miesięcznej subskrypcji na dodatkowe funkcje.

Authy

Authy

Authy

Czas bezpieczeństwa! Czy zabezpieczasz swoje konta internetowe uwierzytelnianiem dwuskładnikowym? Jeśli tak, świetnie; Authy to aplikacja, której chcesz używać do kodów uwierzytelniających. Chyba że, Skonfiguruj uwierzytelnianie dwuskładnikowe już teraz! Jeśli tak, użyj Authy, która jest lepszym sposobem przechowywania i śledzenia wszystkich tych kodów uwierzytelniających niż inne aplikacje, takie jak Google Authenticator.


Lastpass / 1Password

Lastpass / 1Password

Lastpass / 1Password

Mówiąc o bezpieczeństwie w Internecie, prawdopodobnie powinieneś użyć menedżera haseł zamiast po prostu wprowadzać to samo hasło do wszystkich swoich kont. LastPass i 1Password to dwie najlepsze opcje, z których każda ma inne zalety, wady i koszty. Skonfigurowanie nowego telefonu to idealny moment na zwiększenie bezpieczeństwa.

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook
Zdjęcie: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Domyślna aplikacja e-mail Apple jest nadal po prostu zła. Interfejs użytkownika jest nieporęczny, a obsługa Gmaila jest nadal tak zła, że ​​zamiast tego należy zainstalować inną aplikację pocztową. Outlook dla iOS jest nadal jedną z najlepszych opcjiDzięki przydatnym funkcjom, szybkiemu interfejsowi użytkownika i wsparciu firmy Microsoft oznacza to, że będzie to działać przez wiele lat. IOS 14 pozwala nawet zastąpić aplikację Apple jako opcję domyślną.

mapy Google

mapy Google

mapy Google
Zdjęcie: Chris Welch / The Verge

Szczerze mówiąc, Apple Maps nie jest obecnie zły. Ale to nie ma znaczenia. Są szanse, że możesz przenieść go do folderu i nadal korzystać z Map Google, ponieważ nie lubisz gubić się w drodze do miejsca, w którym jesteś. Czasami po prostu nie możesz pokonać oryginału.

Venmo

Magazyn Venmo

Venmo
Zdjęcie: Venmo

Niezależnie od tego, czy dzielisz się rachunkiem za internet ze współlokatorami, czy udostępniasz kartę w barze (kiedy bary ponownie się otwierają), każdy musi w pewnym momencie zapłacić komuś innemu. Venmo sprawia, że ​​jest to proste, łatwe i bezpieczne – iw przeciwieństwie do Apple Pay działa również w przypadku rzeczy, które nie są iPhone’ami.

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google

Apple Photos to domyślna aplikacja do zdjęć i prawdopodobnie nigdy jej nie zastąpi, ponieważ automatycznie umieszcza wszystkie zrobione zdjęcia. Zdjęcia Google zakończą nieograniczone przechowywanie 1 czerwca 2021 r., Więc kopia zapasowa nie zostanie utworzona wszystko Twoje zdjęcia i filmy za darmo więcej. Jednak nadal oferuje 15 GB (oprócz zdjęć i filmów już przesłanych). To znacznie więcej niż standardowa pamięć Apple iCloud o pojemności 5 GB. Więc to lepsze niż brak kopii zapasowej. A jeśli chodzi o wszystkie Twoje ulubione zdjęcia, po co ryzykować?

Fantastyczny

Fantastyczny

Standardowy kalendarz Apple dobrze sprawdza się w przypadku podstawowych zadań. Jeśli jednak chcesz czegoś mocniejszego, powinieneś być niesamowity. Teraz za darmo (z dodatkową funkcjonalnością dla nowej subskrypcji) otrzymujesz interfejs użytkownika o wiele bardziej przydatny niż Apple na ekranie telefonu, a także doskonałe wskazówki kontekstowe Fantastical, które pozwalają automatycznie dodawać szczegóły, takie jak data lub lokalizacja, gdy na trasie dodają nowe wydarzenia. Ma też naprawdę doskonały widżet, który jest znacznie lepszy niż standardowa aplikacja kalendarza – coś, co jest szczególnie przydatne w przypadku iOS 14.

wydra

wydra

wydra

To rodzaj niszowej kategorii, ale jeśli nagrywasz dużo notatek głosowych na swoim iPhonie (być może jesteś studentem, który chce grać wykłady lub reporterem technologicznym, który od czasu do czasu musi przeprowadzać wywiady z ludźmi), będziesz chciał Otter.ai. Jest to aplikacja do nagrywania głosu oparta na sztucznej inteligencji, która transkrybuje podczas rozmowy i przechowuje wszystko w chmurze w celu uzyskania dostępu z dowolnego miejsca. Wersja bezpłatna ma pewne ograniczenia – możesz nagrywać tylko 40 minut na raz i do 600 minut miesięcznie – ale nadal jest to przydatne narzędzie.

Korekta, 28 grudnia, godzina 9:55: Fantastical 2 (poprzednia płatna aplikacja kalendarza) został zastąpiony przez Fantastical (bezpłatną usługę opartą na subskrypcji). W tym artykule nowa aplikacja była pierwotnie nazywana Fantastical 2.

READ  Podręcznik wartości inżynierskich – mocne i luźne idee > Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *