Connect with us

Zabawa

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Ewelinie Plizdze

Published

on

Imię Eweliny Plizgi może nie jest jeszcze powszechnie znane, ale bardzo ciężko pracuje, aby to zmienić. Początkująca aktorka jest w trakcie tworzenia życiorysu, które, miejmy nadzieję, da jej podstawę do długiej kariery w przemyśle rozrywkowym. Na tym etapie swojej kariery Ewelina jest najbardziej znana z roli w filmie z 2020 roku 365 dni Stało się to międzynarodowym hitem w serwisie Netflix podczas pandemii COVID-19. Teraz przygotowuje się na kolejną wspaniałą okazję dzięki polskiemu serialowi telewizyjnemu: Sexify. Projekt ma potencjał, by stać się kolejnym międzynarodowym hitem dla Eweliny, a ona nie może się doczekać, kiedy podzieli się swoim talentem ze światem. Oto 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Ewelinie Plizdze.

1. Ma tylko dwa tytuły aktorskie

Ostatnie dwa lata były ogromne dla kariery aktorskiej Eweliny. Otrzymała dwie role aktorskie w krótkim czasie, ale te dwie role są jedynymi, jakie obecnie ma. W tej chwili nie pracuje nad innymi projektami, ale prawdopodobnie nie widzieliśmy ostatniego od Eweliny.

2. Uwielbia podróżować

Ewelina pochodzi z Polski, ale przez lata stała się kobietą świata. Uwielbia podróżować i miała okazję odwiedzić wiele miejsc w swoim kraju i innych częściach świata. Miejsca, do których odwiedziła, to Anglia, Hiszpania i Włochy.

3. Lubi być aktywna

Dobry wygląd i dobre samopoczucie to dwie rzeczy, które zawsze były dla Eweliny bardzo ważne. Jest typem osoby, która uwielbia być aktywna i dokłada wszelkich starań, aby zawsze była gotowa do aparatu. Ewelina nie tylko regularnie chodzi na siłownię, ale także lubi ćwiczyć w domu.

4. Lubi próbować nowych potraw

Chociaż bardzo lubi dbać o swoją kondycję, Ewelina nadal lubi dobre jedzenie. Lubi próbować nowych rzeczy, które idealnie pasują do tego, że uwielbia podróżować. Ewelina często udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmy ze zjadanych potraw.

READ  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski trafili już do widzów TVP! Komentarze nie pozostawiają złudzeń!

5. Lubi modę

Ewelina uwielbia wyrażać siebie poprzez swoje ubrania i od czasu do czasu nie boi się być odważna. Niezależnie od tego, czy przygotowuje się do wieczornego wyjścia na miasto, czy na niezobowiązujący dzień z przyjaciółmi, możesz pieścić, że Ewelinie uda się dobrze wyglądać.

6. Jest osobą prywatną

Gdy niektórzy ludzie już raz posmakują, jak to jest być w centrum uwagi, nie mogą oprzeć się życiu ze światem, który obserwują. Jednak Ewelina przyjęła zupełnie inne podejście. Nie jest typem osoby, która lubi dzielić się z publicznością dużo o sobie. Do tej pory zachowywała prywatność i nie ma o niej wielu informacji.

7. Nie jest jasne, czy ma formalne wykształcenie aktorskie

Według Strona Ewelinas IMDBZadebiutowała także jako aktorka w 2020 roku. Poza tym nie wiadomo, co zainspirowało ją do działania. Nie mogliśmy również znaleźć żadnych informacji o tym, czy przeszła formalne szkolenie aktorskie. To prawdopodobnie wskazuje, że nigdy nie chodziła do szkoły teatralnej.

8. Była dziewczyną z pierścionka

Świat poznaje obecnie Ewelinę jako aktorkę, ale przez lata pracowała na kilku innych stanowiskach. Jedną z tych prac była pierścionek. Ewelina podzieliła się krótki film o sobie Jednak jako ring girl w swojej historii na Instagramie nie ujawniła żadnych dalszych szczegółów na temat tego doświadczenia.

9. Ona stawia na pozytywność

Życie ma wiele wzlotów i upadków i czasami może być trudno nie pozwolić, aby upadki nie dawały Ci nadziei. Jednak z tego, co wiemy o Ewelinie, nie chce siedzieć długo. Dzięki jej aktywności w mediach społecznościowych widać wyraźnie, że Ewelina to typ, który lubi patrzeć na świat przez pozytywny obiektyw. Zależy jej na dobrym nastroju i chce się nim dzielić z osobami, z którymi ma kontakt.

READ  3 najlepsze programy Netflix do obejrzenia (i 2 do pominięcia) w ten weekend, 27 stycznia

10. Próbuje rozwinąć swoje media społecznościowe

Ewelina jest piękna i utalentowana, co zwykle jest idealnym przepisem na bycie ogromną bazą fanów mediów społecznościowych. Obecnie ma nieco ponad 5500 obserwujących Instagramale wygląda na to, że ma nadzieję na więcej. Pracowała nad zwiększeniem swojej obecności na Instagramie, a jej praca jako aktorka z pewnością pomoże jej zwiększyć liczbę obserwujących.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *