Connect with us

Nauka

10 najlepszych zgłoszeń tygodnia przez MMA News (od 25.09 do 10.01)

Published

on

Witamy w tegorocznej edycji Top 10 Wykończeń Tygodnia MMA News! Każdego tygodnia pojawiają się wyjątkowe zgłoszenia z całego świata MMA, a my znaleźliśmy jedne z absolutnie najlepszych do zaprezentowania.

W tym tygodniu Top 10 zawiera wszystkiego po trochu, w tym niesamowite zgłoszenia, brutalne kolana i kilka wyjątkowych zgłoszeń kopnięć. Duże organizacje, takie jak UFC i ONE Championship, mają po jednym zgłoszeniu, ale to głównie europejskie oferty promocyjne przyniosły najlepsze wydarzenia minionego tygodnia.

#10: Anzor Abdulchozhaev kontruje obalenie

Anzor Abdulchozhaev sprawił, że Sanjarbek Erkinov zapłacił za próbę przeniesienia rzeczy na matę na początku ostatniej rundy ich walki na BRAVE CF 62.

Erkinov kopnął za obalenie na otwartej przestrzeni tylko dla Abdulchozhaeva natychmiast owiń szyję i wymuś dotyk.

# 9: Olzhas Eskaraev pada deszczem ziemi i wali

Nieczęsto zdarza się, że parter i funt trafiają do pierwszej dziesiątki, ale zwycięstwo Olzhasa Eskaraeva w głównym turnieju nad Rolando Dy było wyjątkowo brutalne.

Eskaraev ustawił się na straży Dy przed otwarciem z ogromne lewe ręce To sprawiło, że 31-latek stracił przytomność na ekranie, aby zamknąć BRAVE CF 62.

#8: Pavel Pahomenko wyrywa pas BFC

Pavel Pahomenko zaskoczył Pavla Masalskiego unikalnym poddaniem w głównym turnieju Belarusian Fight Championship 69.

Masalski zakończył obalenie z nieco ponad minutą walki, ale Pahomenko szybko złapał buggy dławik i wygraj w promocji tytuł wagi półciężkiej.

#7: Ali Foladi rozpoczyna JEDEN 161

Weekend ONE Championship rozpoczął się szybko od walki w wadze półciężkiej pomiędzy Alim Foladim i Matheusem Felipe.

Foladi dostał prawy krzyż pod koniec pierwszej rundy, która znokautowała Felipe, zanim Irańczyk pobiegł, aby upewnić się, że jego przeciwnik skończył.

#6: Kontra kolano José Delano

José Delano kazał Jairowi Jesuíno zapłacić za próbę uchylenia się podczas walki wagi piórkowej na LFA 143 w Brazylii.

26-latek mierzył czas na kolano to sprawiło, że Jesuíno upadł na matę, zanim pobiegł kilka bezpiecznych ciosów.

#5: Spóźnione zgłoszenie Andreya Pulyaeva

Zwycięstwo Andrieja Pułajewa nad Aleksandrem Kurszynskim nie było nawet pierwszym finiszem z kopnięcia w ciało w Szlemenko FC 5, ale było wyjątkowe w sposobie, w jaki jego przeciwnik ostatecznie upadł.

Pulyaev zdobył Kurshinsky’ego z lewy kopniak w ciało rozpocząć drugą rundę, ale 30-latkowi zajęło kilka sekund, aby naprawdę poczuć cios.

#4: Daniil Prikaza zachowuje swój tytuł

Danill Prikaza potrzebował mniej niż 30 sekund, aby obronić swój pas wagi półśredniej przed Jonasem Boeno na Open Fighting Championship 24.

Rosyjski wojownik kopnął go w nogę, ale natychmiast odpowiedział ciosem górnym, który powalił Boeno, zanim Prikaza wylądował kilkoma pięściami-młotami na ziemi.

#3: Dziki powrót Daniela Santosa

Daniel Santos wyglądał na prawie skończonego w pierwszej rundzie swojej walki na UFC Vegas 61, ale Brazylijczyk przeżył, zanim przeszedł do drugiej rundy.

„Willycat” podjął walkę z Johnem Castañedą, zanim pokonał „Sexi Mexi” za pomocą brutalne kolano o płot, mając mniej niż jedną minutę do końca rundy.

#2: Idealne kopnięcie z przodu Guseina Chalikhova

Gusein Khalikhov pokazał imponujący czas na początku trzeciej rundy przeciwko Belek Aliev w Open Fighting Championship 24.

Początkowe wysokie kopnięcie było tylko ustawieniem dla idealnego zdjęcia kopnięcie czołowe Chalichow pokonywał swojego przeciwnika.

#1: Łukasz Klos atakuje pierwszy

W Carpathian Warriors 10 w Polsce Łukasz Klos spisał się tak sprawnie, jak tylko można by sobie tego życzyć.

Polak otworzył walkę z kopnij w głowę to znokautowało Pawła Podkańskiego i dało Klosowi pierwsze zwycięstwo w karierze.

Chcesz śledzić poprzednie edycje The MMA News Top 10 Finishes tygodnia?! Możesz to zrobić właśnie tutaj!

READ  Recenzja: „What the Ermine Saw” autorstwa Edena Collinsworth
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.