Connect with us

Zabawa

10 najlepszych oryginalnych horrorów Netflix ocenionych

Published

on

Istnieje kilka usług przesyłania strumieniowego, które użytkownicy mogą łatwo subskrybować. Jednak Netflix jest jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym. Jednym z powodów tego jest obszerna zawartość oferowana przez usługę przesyłania strumieniowego. Zawiera dużą liczbę filmów i programów telewizyjnych, zarówno nowych, jak i starszych klasyków. Netflix nie tylko pokazuje prace innych, ale także tworzy własne filmy i programy telewizyjne.

ZWIĄZANE Z: 10 najlepszych filmów science fiction / horrorów XXI wieku (do tej pory), ranking

Jednym z gatunków, na którym skupia się Netflix w swojej twórczości, jest horror. I chociaż nie stworzył tylu horrorów, jak można by się spodziewać, w ciągu ostatnich kilku lat robił nowe horrory.

10 Nikt nie śpi tej nocy w lesie (2020): 4.8

Nikt nie śpi tej nocy w lesie

Wielu widzów nie zna polskiej kultury, w tym filmów. Z ekstrakcją WiedźminPolska nie ma wielu popularnych na całym świecie fandomów. Nikt nie śpi tej nocy w lesie nie przyciągając zbytniej uwagi.

Skupia się na grupie nastolatków, którzy udają się do obozu, który jest całkowicie offline – i dowiadują się, że niebezpieczeństwo kryje się w pobliskich lasach. Film ma sprytne wyobrażenie, dlaczego postacie nie mogą używać telefonów, aby wezwać pomoc, ale publiczność nadal nie była tym zachwycona.

9 Tusza (2020): 5.1

Zwłoki

Niektóre filmy nie mają tytułów, które nie od razu wyjaśniają, że należą do gatunku horroru. Ale Zwłoki jest wyjątkiem od tej reguły. Rodzina jedzie na imprezę charytatywną do hotelu, ale wszystko idzie nie tak, gdy ludzie znikają. Film porusza temat katastrofy nuklearnej, która jest dość popularnym tematem. W przeciwieństwie do innych horrorów na Netflix Zwłoki to norweska produkcja, która nadaje filmowi niepowtarzalny klimat.

8th W wysokiej trawie (2019): 5.4

W wysokiej trawie

Filmy, które łączą wiele gatunków, pozostają popularne, ponieważ mogą przyciągnąć szerszą publiczność. W wysokiej trawie z powodzeniem łączy horror i science fiction. Podobnie jak kilka filmów z tej listy, jest on oparty na twórczości Stephena Kinga, a dokładniej noweli.

Siostra i brat wędrują po wysokiej trawie w Kansas i odkrywają, że w wysokiej trawie kryje się coś niebezpiecznego. Reżyser Vincenzo Natali ma duże doświadczenie z gatunkiem horroru, kiedy reżyserował sześcian (1997) czy serial telewizyjny Hannibal.

7 Wampiry kontra Bronx (2020): 5.6

Wampiry przeciwko Bronxowi

Wampiry to popularny temat, który może przybierać różne formy – od historii miłosnej po horror. Ten film udowadnia, że ​​komedie grozy wciąż mogą przyciągać widzów, którzy się śmieją, ale też boją. Film skierowany jest głównie do młodszych widzów, ponieważ jego bohaterowie też są młodzi.

ZWIĄZANE Z: 10 serii horrorów, które stworzyły cudownie głupie sequele

Grupa chłopców odkrywa, że ​​wampiry przeniosły się na Bronx i chcą je kontrolować. Postanawiasz je znaleźć i się ich pozbyć. Jak można się spodziewać, prowadzi to do wielu niebezpiecznych sytuacji, ale na szczęście ten horror jest również widoczny dla tych, którzy normalnie nie lubią tego gatunku.

6th Eli (2019): 5.7

Eli Netflix

Wiele horrorów koncentruje się na dzieciach lub ma co najmniej jedną lub więcej znaczących postaci dziecięcych. Jednym z powodów jest to, że dorośli widzowie częściej boją się, że dziecko zostanie zranione w horrorze niż inny dorosły.

Jak wspomniano w tytule, Eli koncentruje się na chłopcu imieniem Eli, który ma chorobę autoimmunologiczną. Dowiaduje się, że dom, w którym mieszka, może nie być tak bezpieczny, jak myślał. Straszne domy są popularnym atutem w horrorach. Eli udaje się uruchomić i uruchomić Trope, chociaż niektórzy recenzenci zwracają uwagę, że film działa wolniej.

5 Doskonałość (2018): 6.1

Doskonałość Netflixa

W niewielu filmach udaje się połączyć muzykę i horror i połączyć je w spójną całość. Doskonałość, choć nie jest doskonały, to właśnie robi. Odświeżając, film oferuje dużo miejsca postaciom kobiecym. To wciąż nie jest tak typowe dla horrorów i innych filmów gatunkowych.

Twoja główna bohaterka Charlotte i rywalka Elizabeth rozpoczną psychologiczną wojnę, która ostatecznie doprowadzi do brzydszych wydarzeń, których mogli się spodziewać. Allison Williams i Logan Browning grają Charlotte i Elizabeth, a ich świetne role sprawiają, że film jest wart obejrzenia.

4 Apostoł (2018): 6.3

Apostoł Netflix

Horrory z epoki często mają wiele uroku. Dają widzom wgląd w dawno miniony świat. A czasem wydaje się, że jest to najlepsze. Zwłaszcza, gdy ten świat jest pełen niebezpieczeństw i / lub stworzeń z tego poziomu egzystencji.

POWIĄZANE: 10 najlepszych horrorów Giallo dla początkujących, które cię przestraszy

W przypadku apostołgłówny bohater postanawia uratować swoją siostrę. Nie będzie to dla niego łatwe, gdy wkracza na ścieżkę kultu religijnego żyjącego na odległej wyspie. Dan Stevens (Opactwo Downton) odgrywa główną rolę.

3 1922 (2017): 6.3

1922 Netflix

Netflix często zwraca się do Stephena Kinga i jego rozległej pracy literackiej, aby czerpać inspirację do swoich horrorów. W tym przypadku Netflix zdecydował się na adaptację krótkiej noweli Kinga. Akcja filmu rozgrywa się (nic dziwnego) w 1922 roku i opowiada o życiowej podróży rolnika i jego młodego syna.

Kiedy żona rolnika chce sprzedać swój dom i przeprowadzić się do większego miasta, mąż postanawia ją zabić, a jej syn się przyłączy. Pełen napięcia, jak to jest typowe dla twórczości Stephena Kinga, główną rolę odgrywa film Thomas Jane (w którym wystąpił) Mgła od 2007 również inspirowany przez Kinga), Molly Parker i Dylana Schmida.

2 Gra Geralda (2017): 6.5

Gra Geralda Netflix

Filmy i adaptacje telewizyjne Stephena Kinga są często dobrze odbierane przez publiczność i krytyków. I mimo że Gra Geralda nie jest jedną z najsłynniejszych powieści Kinga, ale jej adaptacja wciąż przyciągała publiczność. W małżeństwie główną rolę odgrywają znani aktorzy Carla Gugino i Bruce Greenwood.

Kiedy mąż umiera w intymnych chwilach, żona Jessie, która jest przywiązana do łóżka, musi dowiedzieć się, jak przetrwać niebezpieczne sytuacje i uwolnić się. Mike Flanagan, reżyser filmu, jest odpowiedzialny za kilka innych wysoko ocenianych horrorów, takich jak: Oculus (2013) lub Zanim się obudzę (2016).

1 Żarówka (2020): 6.5

Bulbbul Netflix

To, co sprawia, że ​​Netflix jest atrakcyjny dla wielu widzów, to fakt, że może wyświetlać filmy z wielu krajów i wspierać lokalne, oryginalne produkcje. Bulbbul został nakręcony w Indiach i może być szczególnie fascynujący dla widzów z różnych kultur.

Film opowiada o człowieku, który po latach powraca do swojej wioski i odkrywa, że ​​ludzie umarli w tajemniczych okolicznościach. Zapewnia to mocna atmosfera i znakomici aktorzy Bulbbul jeden z ukrytych klejnotów Netflix, a także jeden z najwyżej ocenianych oryginalnych horrorów.

KOLEJNY: 10 najlepszych horrorów bez duchów i istot nadprzyrodzonych (według IMDB)

Zmiany BNHA


Kolejny
My Hero Academia: 10 rzeczy, które zmieniły się w anime między sezonami 1 i 5


READ  Jakub Piątek • Dyrektor Prime Time
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *