Connect with us

Sport

Serwis TripAdvisor usuwa nieczułe recenzje Muzeum Auschwitz – Boston News, Weather, Sports

Published

on

NEEDHAM, Msza św. (AP) – Witryna turystyczna Tripadvisor usunął niewrażliwą recenzję Muzeum Auschwitz po tym, jak pierwotnie powiedziano, że spełnia ono wytyczne dotyczące składania wniosków.

Muzeum na terenie nazistowskiego obozu koncentracyjnego w Polsce w czwartek tweetował że witryna podróżnicza z siedzibą w Massachusetts poprosiła ją o napisanie recenzji, w której autor powiedział, że udali się do Auschwitz, aby „przetestować komorę”, i nazwał ją „zabawą dla rodziny”.

Było ponad 1 milion ludzi, w większości Żydów zabity przez nazistów w Auschwitz podczas drugiej wojny światowej.

Według firmy „jest zgodny z wytycznymi dotyczącymi składania wniosków” – napisano na Twitterze.

Tripadvisor później zmienił kurs, usunął recenzję i zbanował użytkownika, który ją napisał.

Następnie muzeum podziękowało Tripadvisor.

W oświadczeniu firma stwierdziła, że ​​nie toleruje dyskryminacji i regularnie blokuje lub usuwa miliony recenzji, które naruszają jej zasady.

„W tym przypadku, w naszym wstępnym badaniu przesiewowym nie udało się zidentyfikować tego przeglądu jako promującego nietolerancję. Nasz proces eskalacji usunął tę recenzję. Zawsze staramy się zrobić to dobrze za pierwszym razem i przepraszamy Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz oraz całą społeczność żydowską za ten pierwszy błąd ”- czytamy w oświadczeniu.

(Copyright (c) 2021 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, nadawany, przepisywany ani rozpowszechniany.)

READ  Babylon MMA 18: Zemsta. Paweł Pawlak wywalczył pas wagi średniej i w wieczornej walce pokonał Adriana Błeszyńskiego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *