Connect with us

technologia

Zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2 VR za 299 USD jest dostępny dzisiaj

Published

on

Oculus Quest 2, nowy zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości Facebooka, został dzisiaj dostarczony. Quest 2 to tańsza, przeprojektowana wersja oryginalnego Quest z 2019 r. Ma ten sam samodzielny projekt, ale nowy chipset i ogromną poprawę rozdzielczości ekranu kontrolera i żywotności baterii. Zaczyna się od 299 USD za podstawowy model 64 GB i 399 USD za wersję 256 GB, czyli o 100 USD mniej w porównaniu z oryginalnym Questem.

Złożono zamówienia w przedsprzedaży na Quest 2 otwarte od wrześniai jest dostępny za pośrednictwem Własna witryna Oculus i sklepy jak Najlepsza oferta i WalmartZ pełną listę sprzedawców w wiadomości e-mail z ogłoszeniem firmy Oculus. W ciągu ostatniego roku trudno było kupić oryginalną misję z powodu ciągłych problemów z zaopatrzeniem, ale Quest 2 nadal wydaje się być szeroko dostępny.

W jaki sposób Pisaliśmy we wrześniuQuest 2 naprawia niektóre z największych wad Questa, zwłaszcza problemy z wagą i wyważeniem, tak długo, jak możesz Zapłać dodatkowe 49 USD na alternatywny pasek na głowę. Oculus również rozszerzył swoją bibliotekę od czasu rozpoczęcia pierwotnego zadania i ma taką Zaplanuj nadchodzące gry obiecał na później w tym roku. Jedynym możliwym haczykiem jest to, że potrzebujesz konta na Facebooku – a nie tylko oddzielnego konta Oculus – aby z niego korzystać.

Quest 2 zastępuje oryginalny Quest i będzie jedynym zestawem słuchawkowym Facebooka od przyszłego roku od czasu podłączenia Rift S. jest ustawiony na wiosnę. Produkt nadal ma konkurencję z wyższej półki, w tym indeks zaworu i nadchodzące HP Reverb G2. Jeśli jednak szukasz stosunkowo taniego VR, który nie wymaga komputera, Quest jest w wyjątkowej sytuacji – i teraz jest w sprzedaży.

READ  Oferty na Czarny piątek dla Roku: sprzedaż Streaming Stick Plus za 29 USD, Ultra za 69 USD, Streambar za 100 USD, Roku TV za 108 USD
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *