Connect with us

technologia

Zdjęcia Google mogą udostępniać funkcje edycji za zaporą subskrypcji

Published

on

Zdjęcia Google mogą udostępniać funkcje edycji za zaporą subskrypcji

Zdjęcia Google to świetna aplikacja do zarządzania zdjęciami i ich edycji. Ze względu na rosnącą popularność Google od czasu do czasu próbuje zarabiać na zdjęciach – ostatnio uruchamiając usługę subskrypcji, gdzie Klienci otrzymują do wyboru 10 drukowanych nagrań każdego miesiąca. Ale teraz, według Programista XDA (i wyróżnione przez Policja Androida), Google może planować zarezerwować pewne sztuczki edycyjne – niektóre wcześniej dostępne za darmo – dla subskrybentów Google One. To jeden ze sposobów na zrujnowanie popularnej usługi, Google. Może to przemyśl.

W kodzie najnowszej aktualizacji Zdjęć Google znajdują się ciągi znaków, które wyraźnie wskazują, że aplikacja zmierza w tym kierunku:

Jako członek Google One masz dostęp do dodatkowych funkcji edycji.

Uzyskaj dodatkowe możliwości edycji dzięki członkostwu w Google One.

Odblokuj te i inne funkcje dzięki członkostwu w Google One.

Odblokuj dalsze funkcje edycji i {storage_amount} miejsca na dane dzięki subskrypcji Google One.

Nie są to jednak tylko ukryte fragmenty kodu. Wygląda na to, że Google już testuje to podejście z kilkoma osobami, co widać na poniższych zrzutach ekranu udostępnionych XDAjest Mishaal Rahman.

Google mówi jednak Krawędź Bezpłatne narzędzie „Color Pop” znajdujące się za paywallem nie jest blokowane. Po prostu oferuje nową wersję, której można użyć do większej liczby zdjęć niż wcześniej:

W Zdjęciach Google Color Pop to funkcja, z której nadal można korzystać bezpłatnie na zdjęciach z informacją o głębi (np. Portret). W ramach trwającego wdrażania, które rozpoczęło się na początku tego roku, członkowie Google One mogą zastosować tę funkcję do jeszcze większej liczby zdjęć osób, w tym tych bez informacji o głębi.

Jednak Google nie powiedziałby nam, jakie inne narzędzia do edycji i funkcje może chcieć zaoferować wyłącznie swoim subskrybentom Google One, ponieważ nie ma „nic do udostępnienia”.

READ  Niesamowita historia Mario Kart: skróty Double Dash

Z miesięcznymi subskrypcjami który zaczyna się od 1,99 USD miesięcznie (W przypadku 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze podzielonej na usługi Google) Google One nie jest szczególnie drogi. Jest również używany do tworzenia kopii zapasowych urządzeń z Androidem, a firma niedawno ogłosiła, że ​​tak Dodanie funkcji VPN dla subskrybentów Google One za 9,99 USD / miesiąc (2 TB przestrzeni dyskowej). Mimo to pomysł, że wkrótce będziesz musiał płacić stałą opłatę, aby odblokować wszystko, co mają do zaoferowania Zdjęcia Google, jest dość frustrujący. Może to jest koszt całego darmowego przechowywania zdjęć.

Aktualizacja, 19:30 czasu wschodniego: Dodano wyjaśnienie Google i wyjaśnienie, że funkcja „Color Pop” Paywall działa z większą liczbą zdjęć niż oryginalna bezpłatna wersja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *