Connect with us

technologia

Zastosowanie paneli o strukturze plastra miodu w pojazdach użytkowych osiągnęło kamień milowy

Published

on

ThermHex Waben GmbH, producent rdzeni o strukturze plastra miodu do ekonomicznych płyt warstwowych i części, świętuje ukończenie paneli ściennych do 400th Samochód dostawczy z polskim partnerem Brixtone.

Firma Brixtone, specjalista w produkcji paneli warstwowych, stosuje płyty ThermHex z polipropylenu (PP) o strukturze plastra miodu w jednowarstwowych panelach ściennych Cargopan dla wielu producentów samochodów dostawczych, w tym Renault i Iveco.

Cargopan ma trzykrotnie dłuższą żywotność niż cokolwiek innego na rynku, ponieważ jest mocniejszy i trwalszy dzięki unikalnemu materiałowi i kształtowi plastra miodu, powiedział Brixtone. Ze względu na strukturę plastra miodu Cargopan jest również wodoodporny, stabilniejszy i sztywniejszy niż konkurencyjne produkty.

„Osiągnęliśmy taki sukces z Cargopan ze względu na jego trwałość, sztywność i wodoodporność – stawia świat paneli ściennych do pojazdów użytkowych w lidze” – powiedział Paweł Faszcza z Brixtone. „To, co go wyróżnia, to to, że jest to tak wyjątkowy produkt, który wykorzystuje światowej klasy technologię”.

Rdzenie PP o strukturze plastra miodu firmy ThermHex nadają się do produktów wysokiej jakości, które wymagają optymalnego stosunku wytrzymałości do masy. Obejmuje to przemysł samochodowy, łodziowy, jachtowy i stoczniowy; Wnętrza i meble; Budowanie i budowanie; Energia wiatrowa i słoneczna; Basen; i łazienki prefabrykowane.

ThermHex Waben wykorzystuje zieloną energię do produkcji swoich rdzeni o strukturze plastra miodu, ponieważ energia elektryczna pochodzi ze źródeł odnawialnych. Przetwarzanie i monitorowanie dostaw zielonej energii jest certyfikowane zgodnie z normą TÜV SÜD CMS 92. Gwarantuje to niezawodne i identyfikowalne pozyskiwanie, ważenie i dostarczanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.

ThermHex Waben rozpoczął produkcję w 2010 roku i jest licencjobiorcą EconCore NV (Belgia), lidera technologii tanich technologii do produkcji materiałów warstwowych.

READ  PewDiePie ogłasza „Big Change” na swoim kanale YouTube
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *