Connect with us

Zabawa

Zaskakująca kontynuacja to najczęściej oglądany film na Netflix

Published

on

Zaskakująca kontynuacja to najczęściej oglądany film na Netflix

Mam obsesję na punkcie witryny Netflix Top Tens, która pozwala zobaczyć najpopularniejsze filmy i programy wszech czasów w serwisie streamingowym, a także najpopularniejsze tytuły w danym tygodniu. Możesz także sprawdzić najpopularniejsze tytuły we wszystkich krajach na całym świecie, w których oferowany jest Netflix, a niektóre z nich są bardzo zaskakujące. Nigdy nie wiesz, jakie dziwne rzeczy znajdziesz niewytłumaczalnie popularne w krajach takich jak Islandia czy Peru. (W tym tygodniu: 47 metrów w dół: bez klatki! To film nr 4 w Peru kochanie!)

Strona jest aktualizowana w każdy wtorek, a w tym tygodniu ujawnia się, że obecnie najczęściej oglądany film w serwisie Netflix – od daleko Marge – była 365 dni: ten dzieńgorący thriller erotyczny z Polski będący kontynuacją 365 dni, który wiosną ubiegłego roku stał się hitem na Netflixie. Abonenci po prostu nie mogli się nacieszyć; Obejrzałeś 77,9 miliona godzin 365 dni: ten dzień w zeszłym tygodniu, czyli prawie tyle samo, co pozostałych dziewięć filmów z pierwszej dziesiątki Netflixa łącznie. (Pozostałych dziewięć filmów obejrzano łącznie 79 milionów godzin w zeszłym tygodniu.)

Na szczycie list przebojów sequel, oryginał 365 dni również wskoczył z powrotem do pierwszej dziesiątki; był czwarty na liście 10 milionów przepracowanych godzin. Oto pełna dziesiątka najchętniej oglądanych filmów w serwisie Netflix w zeszłym tygodniu:

Najczęściej oglądane filmy w serwisie Netflix (od 25 kwietnia do 1 maja)

To najpopularniejsze filmy anglojęzyczne na Netflix z ostatniego tygodnia kwietnia.

Nawiasem mówiąc, 77,9 miliona godzin 365 dni: ten dzień to około 3,24 miliona dni, jeśli zastanawiasz się, jak to się ma do tytułu.

Oto lekcja: nigdy nie lekceważ potęgi nagości. To właśnie ludzie chcą zobaczyć. Cóż, to i Shrek. Ludzie po prostu kochają tego ogra, mimo że ten film ma już 21 lat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *