Connect with us

Zabawa

Zaskakująca kontynuacja to najczęściej oglądany film na Netflix

Published

on

Mam obsesję na punkcie witryny Netflix Top Tens, która pozwala zobaczyć najpopularniejsze filmy i programy wszech czasów w serwisie streamingowym, a także najpopularniejsze tytuły w danym tygodniu. Możesz także sprawdzić najpopularniejsze tytuły we wszystkich krajach na całym świecie, w których oferowany jest Netflix, a niektóre z nich są bardzo zaskakujące. Nigdy nie wiesz, jakie dziwne rzeczy znajdziesz niewytłumaczalnie popularne w krajach takich jak Islandia czy Peru. (W tym tygodniu: 47 metrów w dół: bez klatki! To film nr 4 w Peru kochanie!)

Strona jest aktualizowana w każdy wtorek, a w tym tygodniu ujawnia się, że obecnie najczęściej oglądany film w serwisie Netflix – od daleko Marge – była 365 dni: ten dzieńgorący thriller erotyczny z Polski będący kontynuacją 365 dni, który wiosną ubiegłego roku stał się hitem na Netflixie. Abonenci po prostu nie mogli się nacieszyć; Obejrzałeś 77,9 miliona godzin 365 dni: ten dzień w zeszłym tygodniu, czyli prawie tyle samo, co pozostałych dziewięć filmów z pierwszej dziesiątki Netflixa łącznie. (Pozostałych dziewięć filmów obejrzano łącznie 79 milionów godzin w zeszłym tygodniu.)

Na szczycie list przebojów sequel, oryginał 365 dni również wskoczył z powrotem do pierwszej dziesiątki; był czwarty na liście 10 milionów przepracowanych godzin. Oto pełna dziesiątka najchętniej oglądanych filmów w serwisie Netflix w zeszłym tygodniu:

Najczęściej oglądane filmy w serwisie Netflix (od 25 kwietnia do 1 maja)

To najpopularniejsze filmy anglojęzyczne na Netflix z ostatniego tygodnia kwietnia.

Nawiasem mówiąc, 77,9 miliona godzin 365 dni: ten dzień to około 3,24 miliona dni, jeśli zastanawiasz się, jak to się ma do tytułu.

Oto lekcja: nigdy nie lekceważ potęgi nagości. To właśnie ludzie chcą zobaczyć. Cóż, to i Shrek. Ludzie po prostu kochają tego ogra, mimo że ten film ma już 21 lat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.