Connect with us

technologia

Zakwestionowano prawdopodobieństwo PS5 Pro, Insider usłyszał więcej o PS6 jako aktualizacji średniej generacji

Published

on

Zakwestionowano prawdopodobieństwo PS5 Pro, Insider usłyszał więcej o PS6 jako aktualizacji średniej generacji

W trakcie PlayStation 5 Naprawdę wydaje się, że dopiero zaczyna przyspieszać po ciągłych problemach z dostawami i rozwojem międzygeneracyjnym, konsola ma już ponad dwa lata. Czy nadszedł czas, aby rozważyć PS5 Pro? W końcu PS4 Pro pojawiło się zaledwie trzy lata po systemie bazowym.

Dobrze, zgodnie z wątkiem na Twitterze Toma Hendersona, który w przeszłości wielokrotnie oferował sprzęt Sony, PS5 Pro wydaje się mało prawdopodobną perspektywą. Chociaż Henderson nie mówi wprost, że aktualizacja PS5 średniej generacji nie nastąpi, twierdzi, że tak naprawdę jest Słyszałem więcej o PlayStation 6 niż o jakimkolwiek PS5 Pro. Henderson stwierdza dalej, że wierzy, że właśnie do tego dąży Sony zredukować liczby modeli PS5 w celu zmniejszenia kosztów produkcji i komplikacji. Wydanie konsoli „Pro” mogło być dobrym posunięciem biznesowym w przeszłości, ale w czasach niedoborów krzemu i komponentów nie ma to już większego sensu.

Cóż, Hendersonie ma powiedziano na protokole Sony wypuści w tym roku nowy model PS5. Ten model będzie wyposażony w wymienny napęd dysków, co pozwoli firmie Sony skupić się na jednym SKU, a nie na obecnych dwóch modelach z napędem dysków i bez niego. Zgodnie z profilem Hendersona, to nowe PS5 nie powinno być postrzegane w tym samym duchu, co PS5 Pro, a nawet PS5 Slim. Chociaż jest lżejszy i ma wymienny dysk, ogólna estetyka i rozmiar urządzenia prawdopodobnie niewiele się zmieni. Na dobre i na złe wydaje się, że PS5 pozostanie swoim… wyjątkowym wyglądem.

Oczywiście na razie weź to wszystko z przymrużeniem oka, ale Henderson miał już towary w Sony i wiele z tego, co mówi, ma po prostu logiczny sens.

Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat? Czy PS5 Pro to coś, czym bylibyście zainteresowani? A może Sony lepiej skupić się na uzyskaniu maksymalnej wydajności z obecnego PS5 i dalszym usprawnieniu produkcji, aby zapewnić, że będą częstym widokiem na sklepowych półkach?

READ  Rap Mona Lisy? Nowa sztuczna inteligencja Microsoft animuje twarze ze zdjęć

Udostępnij tę historię

Facebook

Świergot

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *