Connect with us

Sport

Zakładanie rodziny | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zakładanie rodziny |  Wiadomości, sport, praca

Jaimie (po lewej) i Jordan Shaver z Polski opowiadają, jak bardzo są wdzięczni za liczne błogosławieństwa tego roku. Jordan powiedział, że jego życie drastycznie zmieniło się na lepsze w ciągu ostatniego roku dzięki nowej pracy, ślubowi w maju i nowej mieszanej rodzinie, w skład której wchodzą jego 8-letnia córka i 7-letni syn. Ta historia jest wynikiem setek listów z podziękowaniami otrzymanych przez The Vindicator w ciągu ostatniego miesiąca.

POLSKA – Gdyby można było podsumować najważniejsze rzeczy, za które Jordan R. Shaver jest wdzięczny, łączącym wątkiem byłoby słowo „nowy” — jak nowa praca, nowa żona, mieszana rodzina i nowy dom.

„Moje życie jest teraz drastycznie inne niż w zeszłym roku o tej porze, na lepsze” – powiedział 40-letni Jordan.

W maju Jordan, który od września jest kierownikiem projektu Crowe’s Cabinets w Polsce, poślubił swoją żonę Jaimie w pobliskim polskim lesie miejskim, uzupełniony kwartetem smyczkowym. Małżeństwo zaowocowało również kochającą mieszaną rodziną, w skład której wchodzą jego 8-letnia córka Kinsley i 7-letni syn Jaimiego, Isaac Hochmann.

„Moja córka i jej syn bardzo urosły w tym roku. Jesteśmy bardzo blisko – powiedział Jordan.

Dodatkową więzią dla rodziny były ośmiodniowe wakacje, które cała czwórka wybrała w lipcu do Hilton Head w Karolinie Południowej – doświadczenie, które Jordan opisał jako „rodzinny księżyc”.

„Jestem niezmiernie wdzięczny Jordanowi. Jest bardzo pomocny, rozważny i jest bardzo dobrym ojcem dla mojego syna” – powiedział Jaimie, dodając, że para przeszła przez trudne chwile w ciągu kilku lat, zanim się spotkali.

Jaimie jest kosmetyczką w Salon at Creekside w Boardman i jest właścicielem salonu fryzjerskiego. Jej specjalnością jest makijaż ślubny, który wiąże się również z wieloma podróżami, czasami nawet na Florydę. Ona średnio około 55 ślubów rocznie, wyjaśnił Jaimie.

READ  Iga Świątek i Coco Gauff trafiły do ​​tej samej grupy na WTA Finals | wiadomości tenisowe

Dodatkowo, wdzięczność Jaimie rozciąga się na rosnącą wiarę w Boga, powiedziała, dodając, że dobra komunikacja jest niezbędna w związku pary.

Na liście wdzięczności Jordana znajduje się również jego dom w stylu ranczo z lat 60., który Kinsley opisuje jako „dom pełen przygód” – powiedział. Oboje pomagali przebudować dom malując, pracowali w niektórych stadninach i innych projektach; Na jednym z nitów napisali: „Bóg zapłać temu domowi”.

W tej notatce Jordan jest również wdzięczny swojemu ojcu, Fredowi Marchese, który między innymi zamontował okna w domu tej pary, do którego wprowadził się Jordan na swoje 40. urodziny w marcu. Jordan wspominał, że być może ważniejsze jest to, że Marchese nauczył syna wielu fachowych sztuczek i chętnie pomagał w domu i całej rodzinie.

Ojciec i syn pracowali wcześniej razem przy budowie Kościoła na Skale na Luteran Lane w Polsce, powiedział Jordan. Powiedział, że zanim kilka miesięcy temu Jordan dostał pracę w Crowe’s Cabinets, pracował dla Bolt Construction Inc. w zarządzaniu projektami dla przemysłu naftowego i gazowego na początku tego roku.

Ponadto jego dom jest bastionem rodzinnych dzieł sztuki. Ściany zdobią obrazy jego babci Jean Dearing i prababci Minervy Lynch. W zestawie znajdują się również elementy ceramiczne od jego ciotki Valerie Dearing, której polski dom pomógł przebudować, zanim przeprowadziła się do Nowej Anglii.

Chociaż Jordan i jego rodzina są nowi w miejscu, w którym mieszkają, nie musi to oznaczać, że osiedlili się na zawsze. Jordan jest również właścicielem ponad czterech akrów w Lowellville, na którym planuje zbudować dom, który zaprojektował na komputerze.

Jednak lista rzeczy, za które Jordan, Jaimie i ich dzieci są wdzięczni, nie jest kompletna bez wzmianki o ich planach na dziś, z których główną atrakcją będzie posiadanie po raz pierwszy w domu od 15 do 20 członków dalszej rodziny. powiedział Jordan.

READ  Fitch Boys wygrywają; Polska, dziewczyny z McDonalda awansują | Wiadomości, sport, praca

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *