Connect with us

technologia

„Zagubiona” gra Scotta Pilgrima zostaje wreszcie ponownie wydana

Published

on

Jeden z mniej oczywistych efektów przejście na sprzedaż cyfrową jako jeden z najważniejszych sposobów, w jaki ludzie je uzyskują Gry wideo polegają na tym, że nagle znacznie łatwiej jest „przegrać” grę w sensie kuratorskim. W poprzednich generacjach taśma lub płyta z konkretnym mało znanym tytułem może być rzadkie, ale nadal istniało w świecie fizycznym, gotowe na natknięcie się na niego przez szczęśliwego łowcę okazji. Jeśli jednak gra była kiedykolwiek dostępna tylko do pobrania – a następnie opcja pobrania gry zostanie usunięta – tak jest Istnienie jest tak samo kruche, jak wiele konsol Dyski twarde, na których nadal istnieje w dowolnym momencie.

Najbardziej znanym przykładem tego typu niedoboru wywołanego cyfrowo jest oczywiście Hideo Kojima ciche Wzgórze Zwiastun PT, co teraz tylko istnieje na coraz bardziej malejącej liczbie PlayStation 4 (i gdzie w umysłach wszystkich, którzy w nią grali jego legenda o błyskotliwości horroru po prostu rośnie). Ale jest mniejszy, ale wciąż głośny kontyngent, który przez ostatnie 6 lat zadawał podobne pytanie: gdzie to do cholery jest? Szkocki pielgrzym Gra?

Zaprojektowany do wiązania Filmowa adaptacja Edgara Wrighta z ukochanych powieści graficznych Bryana Lee O’Malleya, Scott Pilgrim Vs. Świat: gra przetłumaczył metaforyczne koncepcje gier wideo O’Malleyaksiążki bezpośrednio w pliku Okup z River CityScott i Ramona kłócą się na ulicach Toronto. Gra, która w tamtych czasach była wysoko ceniona, była szczególnie ceniona za jej estetyczne szczegóły, z grafiką autorstwa geniusza sztuki pikseli Paula Robertsona i ścieżką dźwiękową ulubionej gry chiptune AnyGdzieGuchi. I jak PTZ powodu niedoboru w ostatnich latach osiągnął pewien legendarny status, zawsze tak jak został wyciągnięty przez PlayStation 3 i XbWół 360 cyfrowa witryna sklepu na koniec 2014 roku. To było wystarczająco frustrujące, że zarówno O’Malley, jak i Wright ostatnio – zapytał na Twitterze wydawca Ubisoft przywrócić grę na cześć jej 10. rocznicy (i filmu).

A oto i oto: Szkocki pielgrzym Gra wreszcie wróciła. Być może mając nadzieję odwrócić uwagę od niektórych inny Rzeczy, na które ostatnio krzyczał –w tym szeroko rozpowszechnione zarzuty ignorowania nadużyć w szeregach firmy– Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że jest wprowadzana Scott Pilgrim Vs. Die Welt: Das Spiel – Complete Edition Później tego samego roku wyprowadził kultowego klasyka z cienia na PS4, XbWół jeden, przełącznik i szt. Czy gra będzie w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom stawianym przed nią przez lata niedostępności? Kto może to powiedzieć.

Ta ścieżka dźwiękowa wciąż kopie tyłek.

READ  Best Buy PS5 Restock jest już dostępny - musisz działać szybko, aby go kupić
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *