Connect with us

Nauka

„Z dala od strony, na scenę” – Teatr Uniwersytecki przedstawia „Wieczór z Billym Shakesem”

Published

on

Wśród obsady „A Night with Billy Shakes” są Destinee Thompson, Kyle Hudson, Kamryn Deja, Nicolas Wix i Machiah Davis.

Zaprezentowane zostaną sceny z kilkunastu najpopularniejszych sztuk Szekspira, a w Youngstown State University Theatre zaprezentowany zostanie „Wieczór z Billym Shakesem”.

Wirtualna produkcja w reżyserii Matthew Mazuroskiego, profesora nadzwyczajnego sztuk wizualnych i dramatycznych, zaplanowana jest na piątek, sobotę i niedzielę w godz. 9, 10, 11, 16, 17 i 18, z występami codziennie o godz. : 00 w soboty i niedziele.

Produkcja będzie dostępna w https://www.showtix4u.com/events/YoungstownStateUniversity. Bilety można kupić jednocześnie teren: pojedyncza przeglądarka 10 USD; widok grupowy 25 $; Bezpłatni studenci, nauczyciele i pracownicy YSU z identyfikatorem Banner.

Sceny zostaną wykonane z Jak chcesz, dużo hałasu o nic, Makbet, miara za miarę, Hamlet, Sen letniej nocy, Udomowiona ryjówka, Otello, Romeo i Julia, noc dwunasta, Dwaj panowie z Werony i Juliusz Cezar.

„Moim zdaniem z powodu kiepskich interpretacji szekspirowskich więcej ludzi odłączyło się od władzy teatru na żywo niż w jakikolwiek inny sposób” – powiedział Mazuroski. na twoich stopach jest kolejnym winowajcą. Naszym jedynym celem na całym procesie projektowania i prób jest przeniesienie języka i postaci Szekspira ze strony na scenę oraz usunięcie barier między tekstem a publicznością. “

W obsadzie znaleźli się studenci YSU, Meganne Evans, studentka drugiego roku w Theaterman z Boardman w Ohio; Samantha Gurd młodszy BFA na kierunku Musical Theatre z Polski, Ohio; Mitchell Sharp, licencjat z teatrologii ze specjalizacją w teatrze muzycznym z Beloit, Ohio; Destinee Thompson, młodszy licencjat w teatrze / teatrze muzycznym w Akron w stanie Ohio; Adam Dominick, młodszy licencjat teatru muzycznego w Lancaster w stanie Ohio; Lexi Denney, starszy licencjat w Teatrze Muzycznym w Canfield w stanie Ohio; Madeleine Pomeroy, starszy licencjat z teatrologii ze specjalizacją w lalkarstwie z Youngstown w Ohio; Machiah Davis, licencjat drugiego roku w Teatrze Muzycznym w Cleveland w stanie Ohio; Kamryn Deja, drugi licencjat w Musical Theatre ze specjalizacją w Puppetry z Ambridge w Pensylwanii; Nicolas Wix, starszy, BFA w Warren Theatre w Ohio; Kyle Hudson, student pierwszego roku studiów licencjackich w Musical Theatre w Minerva w Ohio; Elise Vargo, absolwentka drugiego roku studiów licencjackich w Teatrze Muzycznym w Westerville w Ohio; Hannah Rosser, młodszy BFA w Teatrze Muzycznym ze specjalizacją w kryminalistyce z Austintown w Ohio; Morgan LaCamera, starszy BFA w Lowellville Theatre w Ohio; oraz Nate Montgomery, starszy licencjat w Columbiana Theatre w Ohio.

READ  Powstałe w 1683 roku w Polsce bajgle przeznaczone były na Wielki Post

W skład zespołu technicznego wchodzą scenograf Todd Dicken; Kierownik produkcji i dyrektor techniczny Ryan Fitzpatrick; Projektant dźwięku Johnny Pecano; Operator dźwięku Thomas DeLuca; Projektantka kostiumów Katherine N. Garlick; Projektant nieruchomości Wendy Akers; Projektant oświetlenia James Oakry; Koordynator / montażysta produkcji wideo Miles Garrett; Filmowcy Matthew Mazuroski i Miles Garrett.

Więcej informacji pod numerem 330-727-7514.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *