Connect with us

Zabawa

Netflix: The Witcher – kręcenie finału drugiego sezonu!

Published

on

Netflix właśnie oficjalnie ogłosił, że zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu o Wiedźminie. Produkcja trafi na platformę w 2021 roku. Jednak dokładna data premiery nie jest obecnie znana.

Pierwszy sezon serialu cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wszystko to oczywiście po sukcesie i promocji gry z serii Wiedźmin. Fani czekają na kolejne części i teraz mogą ponownie obejrzeć pierwszy sezon.

158 dni po rozpoczęciu prac na planie drugiego sezonu serialu o Wiedźminie, zdjęcia dobiegły końca.

Wiedźmin – sezon 2 w serwisie Netflix

Dzięki 15 lokalizacjom w Wielkiej Brytanii, 89 członkom obsady, prawie 1200 członkom ekipy i mnóstwu nowych potworów, droga do końca kręcenia była prawie tak niesamowita, jak sam serial.

Netflix wydał specjalne dla grupy, gdzie możemy zobaczyć podekscytowanie obsady – na czele z modelką Lauren Schmidt Hissrich – po zakończeniu zdjęć do kolejnej, długo oczekiwanej części Wiedźmina.

O drugim sezonie serialu czarodziej::
Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Soden Hill, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cyrillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do swojego rodzinnego domu w Kerr Morehn. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o kontrolę nad kontynentem za swoimi murami, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, która drzemie w księżniczce.

Modelką i producentem wykonawczym serialu jest Lauren Schmidt Hesrich.

Producentami wykonawczymi są Lauren Schmidt Hesrich, Tomik Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrovsky, Steve Job i Yaroslav Sawako.

Drugi sezon w reżyserii Stephena Surjika (Akademia parasolowa)Sarah O’Gorman (przeklęty)Ed Bazalgate (Upadek królestwa) Jestem Louise Hopper (Z mężem).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *