Connect with us

Sport

„Youngstown” ma w ten weekend lokalną premierę w Boardman | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Stephanie Hunt (z lewej) i Andy Faulkner występują w Youngstown, który został nakręcony w okolicy w 2019 roku i będzie miał swoją premierę lokalnie w Boardman Movies 8 w ten weekend. (Zdjęcie przesłane)

„Youngstown” to tytuł i lokalizacja nowego filmu.

To nie jest kłamstwo, chociaż jeden z jego bohaterów jest zwykłym kłamcą. Drugi główny bohater? Nie tak dużo. Nie potrafi przekonująco kłamać, co jest dużym problemem dla kogoś objętego programem ochrony świadków z nową tożsamością.

Ta niskobudżetowa komedia, stworzona przez byłego mieszkańca Liberty i współproducenta Jessego Reeda oraz współproducenta / współscenarzysty / reżysera Pete’a Ohsa, będzie miała swoją premierę lokalną w ten weekend w Boardman Movies 8.

„Pochodziłem z Youngstown, uczęszczałem do klas 1-12 w Liberty, opuściłem Youngstown, poszedłem do szkoły w Cincinnati i przeniosłem się do Nowego Jorku” – mówi Reed, grafik. „Za każdym razem, gdy odwiedzałem Youngstown podczas wakacji i spotykaliśmy przyjaciół na kręgielni lub Plaza Donuts, wysyłałem SMS-a do Pete’a: „Powinieneś kręcić tu kiedyś film. Jest tak wiele wspaniałych lokalizacji. Byłoby tak bogatym tłem dla każdego rodzaju filmu.'”

Ohs, który wyreżyserował film fabularny „Wszystko piękne jest daleko”, z udziałem Julii Garner („Ozark”) oraz teledyski do Best Coast i Wavves, okazjonalnie dostawał te teksty przez kilka lat, zanim wpadł na pomysł, że jest w Rozważane strzelanie tutaj.

Po obejrzeniu innego filmu, który jego zdaniem nie był przekonujący w przedstawianiu niezręczności liceum, rozważał nakręcenie filmu o mężczyźnie, który wraca do rodzinnego miasta na liceum – Udzielanie porad uczniom.

„Oczywiście nie jest to film, który nakręciliśmy, ale stąd pochodzi oryginalny pomysł” – powiedział Ohs. „Innym pomysłem jest to, że chciałem zrobić film, tak jak robiłem, gdy byłem dzieckiem. Spotykałem się z przyjaciółmi, rozmawialiśmy i żartowaliśmy, spontanicznie wymyślaliśmy coś, co uważaliśmy za zabawne i zaczynaliśmy to kręcić. To było naprawdę płynne i oparte na współpracy, naprawdę zabawny sposób robienia czegoś.

READ  Jagiellonia - Górnik: skromne zwycięstwo Jagi na koniec roku

„Historia Youngstown narodziła się, odwiedzając Youngstown, spotykając się z ludźmi i przyjmując oferty Youngstown oraz pozwalając, by historia i postacie prowadziły cię”.

„Youngstown” to historia Isabelli (Stephanie Hunt), pochodzącej z Valley, której program ochrony świadków nadał nowe imię, Sarah Jayne Russell i nowego domu w Connecticut. Ale Sarah / Isabella nie mogą ukryć swoich powiązań z Youngstown, a gdy zbliża się Canfield Fair, postanawia wrócić do domu pomimo wszelkiego ryzyka.

Po drodze kobieta, która nie może kłamać, spotyka faceta (Andy Faulkner), który jeździ skradzionym pickupem i nie może powiedzieć prawdy. Razem odkrywają dolinę Mahoning, którą uwielbia Isabella – ze scenami nakręconymi w Plaza Donuts, Kravitz Deli, Howland High School, Niles Iron & Metal, The Royal Oaks i wielu innych możliwych do zidentyfikowania miejscach – i lądują na Canfield Fair.

„Nie otrzymaliśmy żadnych pisemnych dokumentów ani oficjalnych pozwoleń na filmowanie, ale zawsze rozmawialiśmy z menedżerami i właścicielami” – powiedział Ohs. „Nie próbowaliśmy wkraść się i zrobić czegoś bez wiedzy nikogo. Chcieliśmy coś zrobić z Youngstown i czuje się lepiej, gdy są szczęśliwi, że tam jesteśmy. Jedyne kłamstwo było w filmie ”.

„„Youngstown” został nakręcony w ciągu dwóch tygodni na przełomie sierpnia i września 2019 r., a większość dialogów była improwizowana przez Hunta, Faulknera i Ohsa jako reżysera, operatora i ekipę.

Hunt miał powtarzające się role / historie z wieloma odcinkami w kilku serialach telewizyjnych (“Friday Night Lights”, “The Resident”, “Californication”). Faulkner ma krótsze CV, ale jest przyjacielem Ohsa i pojawił się w poprzednim projekcie wyreżyserowanym przez Ohsa, który wykorzystywał podobny proces.

„Spotkałem Stephanie niecały rok przed nakręceniem filmu” – powiedział Ohs. „Kiedy ją spotkałem, opowiedziała mi o śnie, który miała poprzedniej nocy. Sposób, w jaki opowiedziała tę historię, był tak przekonujący i przekonujący, że pomyślałem: „Ta osoba jest wyjątkowa. Ta osoba jest fajna do słuchania.”… Andy jest jednym z moich najlepszych przyjaciół i świetnym gawędziarzem. Po prostu wiedziałem, że jest fajną osobą, z którą można rozmawiać i słuchać.

READ  Judo-Nagase triumfuje z wagą -81 kg i kontynuuje japońską gorączkę złota

„Przed rozpoczęciem zdjęć spotkali się tylko raz i bardzo dobrze się dogadali. Po prostu mieli wspaniałą dynamikę ”.

Wszyscy pozostali aktorzy w filmie zostali obsadzeni w plenerze – albo przyjaciele rodziny Reeda, albo odpowiadali na reklamę szukającą aktorów, która pojawiła się w Youngstown Vindicator. Wszyscy, którzy odpowiedzieli na reklamę, zostali obsadzeni, powiedział Ohs. Spotkali się z obsadą, zapytali, w jakie dni są dostępni, a następnie zaplanowali sceny i napisali dialogi, które najbardziej im odpowiadały.

Do tej pory film był pokazywany na kilku festiwalach filmowych na Zachodzie, aw listopadzie zostanie pokazany na festiwalu w Polsce (na wsi, a nie na wsi). Szczegóły są wciąż finalizowane, ale „Youngstown” powinno być dostępne w okolicach Święta Dziękczynienia na Amazon, bezpłatnie dla członków Amazon Prime lub jako płatna pożyczka.

Ale najważniejszą rzeczą dla Reeda i Ohsa są demonstracje na miejscu.

„Kiedy kręciliśmy film i marzyliśmy o przyszłości, chcieliśmy po prostu, aby film był tam grany w kinie” – powiedział Ohs. „Fakt, że tak się stanie, zatoczył koło. Czekaliśmy na to od dawna. Samo posiadanie pełnego kina, aby zobaczyć film, to spełnienie marzeń.”

I to będzie pełny teatr. Przedsprzedaż jest wystarczająco silna, aby zatrzymać sprzedaż online na demonstracje o 19:30 w piątek i sobotę oraz dodać demonstrację o 21:15 w sobotę. W przypadku wczesnych występów niektóre bilety mogą być dostępne w kasie.

„To nieoczekiwane”, powiedział Reed. „Ja i Pete myśleliśmy: „Jeśli przyjdzie 40, 50 osób, nie będzie zbyt pusto”… To niesamowite, że osiąga pojemność, gdy jest wyprzedany. Teraz jestem bardziej zdenerwowany, ponieważ są oczekiwania ”.

Jeśli pójdziesz …

CO: Lokalna premiera filmu „Youngstown”

KIEDY: piątek 19:30 i sobota 19:30 i 21:15

GDZIE: Boardman Movies 8, 469 Boardman Poland Road.

ILE: 4 USD Niektóre bilety mogą być dostępne w kasie, ale piątkowe i sobotnie seanse o 19.30 są już prawie wyprzedane, a sprzedaż internetowa ustała.

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio: 6 „dodatkowych” pływaków w polskim kontyngencie odesłanych do domu po błędzie związku

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *