Kennedy przewyższa Campbella w piłkarskiej fazie play-off | Wiadomości, sport, praca

Kennedy przewyższa Campbella w piłkarskiej fazie play-off |  Wiadomości, sport, praca

WARREN – W czwartek Kennedy’emu zajęło trochę czasu, ale gdy Orły zadomowiły się już w komfortowej sytuacji, osiągnęły sukces i zwyciężyły 6:0 nad Campbellem.

Pod koniec sezonu zasadniczego Eagles ponieśli pierwszą porażkę, przegrywając 3:0 z Lake Center Christian. W międzyczasie odnieśli zwycięstwo nad Garfieldem i przegraną z Aquinasem, ale ich ważny test przed turniejem odbył się w deszczu.

To spowodowało, że Kennedy na początku był trochę zardzewiały i nie grał przez tydzień. Jednak gdy rdza zeszła, wszystko poszło gładko.

„To była dla nas ciężka porażka (przeciwko LCC). Mieliśmy wiatr w żagle (przed sezonem posezonowym) i to nas zniechęciło” – powiedział trener Eagles Anthony Ledenko. „Po tym meczu chcieliśmy zagrać przeciwko United, ale padał deszcz, więc niestety nie przeszliśmy kolejnego ważnego testu przed turniejem. Myślę, że po siedmiu dniach nie grania zaczęliśmy dzisiaj powoli, ale oczywiście wygraliśmy i w miarę upływu czasu wyglądaliśmy znacznie lepiej.

Po około 12 minutach meczu Nick Ryan rozpoczął grę głową w pole karne bramkarza. W ciągu następnych 12 minut Kennedy strzelił jeszcze trzy gole – jeden strzelił Gio Femia, jeden Dom Ryana i jeden Nicka Ryana – zapewniając drużynie Eagles komfortowe prowadzenie do przerwy.

Z czterobramkową przewagą do przerwy Kennedy strzelił jeszcze dwa gole w drugiej połowie. Obydwa gole strzelił senior Łukasz Rupeka.

„To po prostu wspaniały dzieciak” – powiedział Ledenko. „Ma świetne piłkarskie IQ. Jest zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie. Gra jak buldog. Nie jest największy na boisku, ale daje jasno do zrozumienia, że ​​jest obecny. Nie boi się podejmować wyzwań wymagających wysiłku fizycznego, a teraz gra na skrzydle, więc wykonuje nasze stałe fragmenty gry i tutaj znowu jego IQ nie ma sobie równych.

READ  Ex-Aggie Stars podpisuje umowę z WNBA Atlanta Dream

Sezon Campbella kończy się z bilansem 10-5-1. Po dwóch kolejnych sezonach z jednym zwycięstwem Czerwone Diabły walczą o szacunek.

Zasługujesz na to.

„Zdecydowanie zasłużyliśmy na szacunek w tym roku. Zaczęliśmy z mniej niż pięcioma (zawodnikami), a zostało nas około 20” – powiedział trener Campbell Phillip Atsas. „Usłyszeliśmy wiele komplementów spoza programu na temat tego, o ile jesteśmy lepsi niż kilka lat temu. Przywracamy futbol Campbell. Walczyliśmy tutaj. … Dzieciaki walczyły przez cały mecz. Jestem bardzo dumny z tych wszystkich chłopaków. Mieliśmy wspaniały sezon. Mieliśmy wspaniały sezon, zanim przeszliśmy od miejsca, w którym byliśmy, do miejsca, w którym byliśmy. ”

Teraz, gdy pierwszy krok został wykonany i zespół odzyskał szacunek, kolejnym krokiem dla Campbella jest pełny sezon poza sezonem. Atsas został zatrudniony na późnym etapie procesu i większość czasu spędzał na tworzeniu składu. Teraz, gdy skład jest pełen powracających graczy, celem jest przeprowadzenie ich przez cały okres pozasezonowy i przygotowanie ich.

Spodziewajcie się także szerszego harmonogramu na horyzoncie.

„Następnym krokiem jest teraz prawidłowe rozpoczęcie. Tego właśnie nam brakowało” – powiedział Atsas. „Nie mieliśmy żadnego przygotowania. Nie mieliśmy żadnych lig letnich, żadnych lig halowych, w których graliśmy, nic z tych rzeczy. Moim pierwszym wyzwaniem było pozyskanie wystarczającej liczby dzieci, aby powiedzieć, że mamy zespół, ale tę pracę dostałem późno, więc teraz zaczynamy punktualnie.

„Większość z tych chłopaków wraca. Mam nadzieję, że w przyszłym roku odegramy jakąś rolę. Prawdopodobnie wybiorę też silniejsze drużyny, ponieważ grając przeciwko silniejszym drużynom, stajesz się silniejszy.

We wtorek Kennedy podejmie South Range w bitwie najlepszych programów lokalnych.

„To dobry zespół” – powiedział Ledenko. „Nie sądzę, żeby grali z wieloma, jeśli w ogóle, szkołami III ligi. Grali oczywiście z mocnymi zespołami II ligi, na swojej konferencji grali z Hubbardem, grali z Polską.

READ  Tulane będzie reprezentować USA na Światowych Igrzyskach Uniwersyteckich 2023 — Crescent City Sports

„To będzie mocny zespół i myślę, że to będzie wspaniały mecz. Myślę, że dla każdego, kto obejrzy ten mecz, będzie to jeden z tych meczów, po których spojrzysz wstecz i pomyślisz: „Wow, zwycięzca tego meczu, to świetny zespół”.