Liga Narodów UEFA: Belgia pokonała Polskę, Holandia pokonała Walię

Trzecia edycja Liga Narodów UEFA Ciąg dalszy środy w miastach w całej Europie, z polecane gry nadawane w sieciach z rodziny FOX Sports (i transmitowane w aplikacji FOX Sports).

W otwarciu FS1 Belgia zdobyła gola po przegranej z Polską na Stade Roi Baudouin w Brukseli. Gdzie indziej, Walia gościła Holandię na stadionie Cardiff City w porywającym romansie, który został rozstrzygnięty w ostatnich sekundach.

Oto najlepsze gry.

Belgia 6, Polska 1 (Liga A)

Tylko przegapić

Belgowie rozpoczęli grę na fali wzrostów, ale przegapili kilka świetnych wyglądów i na początku ograniczyli swoje wysiłki.

maszyna licząca!

Kto jeszcze oprócz Roberta Lewandowskiego? Polerowany zawodowiec znalazł się w doskonałej pozycji po ładnym golu kolegi z drużyny i strzelił trochę z woleja, zanim strzelił lewą nogą do bramki otwierającej.

Robert Lewandowski pomaga Polsce strzelić pierwszego gola przeciwko Belgii 1:0

Robert Lewandowski kontynuuje strzelanie dzięki czystej akcji w 28. minucie przeciwko Belgii.

Co za hit!

Po kilku belgijskich okazjach chybiły celu, Axel Witsel dostał szansę na naładowanie sprężynowej kuli ognia. I tym razem umieścił go dokładnie tam, gdzie powinien.

Załóżmy je

Rajd z ich własnej strony szybko stał się szansą na zdobycie bramki dla Belgii, a Kevin De Bruyne zakręcił się, by uwolnić się do próby, którą spokojnie przerobił.

Belgia prowadzi 2:1 po bramce Kevina De Bruyne

Belgia prowadzi 2:1 po bramce Kevina De Bruyne’a w 59. minucie, wspomagana przez Eden Hazard.

niech się toczy

Leandro Trossard powiększył prowadzenie dla Belgii, tnąc i schylając się dla kolejnego wyniku i przewagi 3-1.

Otwórz śluzy!

Od tego momentu Belgia nie oglądała się za siebie i strzeliła trzy gole z rzędu, oszałamiając Polskę 6:1.

Holandia 2, Walia 1 (Liga A)

Wyrzuć to!

READ  Polska odwołuje mundial w Poznaniu po tym, jak Rosja i Białoruś zezwoliły na powrót

Strzał na bramkę Walii w 24. minucie zapowiadał się obiecująco, ale holenderski bramkarz Mark Flekken gładko wyhamował rywala.

Najpierw najważniejsze rzeczy

Kiedy strzelić pierwszego gola w reprezentacji. Teun Koopmeiners dostrzegł okazję w 49. minucie i wykorzystał ją, tworząc doskonałą procę na pierwszego gola dla Holandii.

Holandia prowadzi 1:0 po bramce Teuna Koopmeinersa z poza pola karnego

Holandia objęła prowadzenie 1:0 w Lidze Narodów UEFA po tym, jak Teun Koopmeiners strzelił bramkę spoza pola karnego w 50. minucie.

To nie koniec!

W Erze Desperacji Wales znalazł złoto w postaci pięknej główki po tym, jak jego pierwsza próba strzału poszła w drugą stronę. Zespół wytropił piłkę, po czym podniósł pełną nadziei modlitwę w zgiełku graczy i odpowiedział mu odbijający się Rhys Norrington-Davies.

Tak to jest

Holendrzy odbili jednak zaledwie kilka sekund później iw 94. minucie pokonali Walię własną szarżą. Szybki samotny występ dał Holandii zaledwie kilka metrów od siatki przeciwnika, zanim Tyrell Malacia znalazł szeroko otwartego Wouta Weghorsta, który sparował kluczowy strzał głową i pokonał Walię 2:1.

Oto spojrzenie na pozostałe środowe mecze Ligi Narodów UEFA:

Ukraina 1, Irlandia 0 (Liga B)

Z daleka!

Ukraina nie musiała być blisko, aby strzelić swojego pierwszego gola w meczu i być może będziesz musiał obejrzeć go po raz drugi, aby zobaczyć piłkę uderzającą w siatkę na tym długodystansowym kursorze.

Szkocja 2, Armenia 0 (Liga B)

Dobra piłka, dobry wynik

Drużynowy duch Szkotów pokazał się na początku i zaoszczędzili pieniądze po wdzięcznym główce w 28. minucie.

Szkocja objęła prowadzenie 1:0 w 28. minucie dzięki główce Tony’ego Ralstona

Szkocja objęła prowadzenie 1:0 w 28. minucie dzięki główce Tony'ego Ralstona

Szkocja objęła prowadzenie 1:0 nad Armenią w Lidze Narodów UEFA po trafieniu do bramki głową Tony’ego Ralstona w 28. minucie

READ  Były kapitan Ghany U-23 Yaw Yeboah strzelił niesamowitą bramkę w Polsce; ESPN oszołomiony ▷ Wiadomości z Ghany

Kolejna ekscytująca gra

Szkocja wykorzystała wszystkie swoje zdolności intelektualne w pierwszej połowie i ponownie strzeliła po rzucie rożnym w tył siatki w 40. minucie.

Szkocja awansowała 2:0 po kolejnym główce, tym razem od Scotta McKenny w 40. minucie

Szkocja dała przewagę 2-0 nad Armenią w Lidze Narodów UEFA po strzale głową Scotta McKenny w 40. minucie.

Wydobądź więcej z Ligi Narodów UEFA Śledź swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko.