Connect with us

technologia

Invincible przedstawia nowy, fajny zwiastun

Published

on

The Invincible to gra stworzona jako kolejny wielki przełom dla projektów rozwijanych w Polsce. Gra jest tworzona przez kilku weteranów wywodzących się z największych firm produkujących gry, takich jak CD Projekt RED i Techland. Teraz niedawno ujawnili nowy zwiastun gry, który pokazuje graczom, co Starward Industries ma do zaoferowania.

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

GeForce NOW dodaje Crysis Remastered Trilogy, The Riftbreaker i Going Medieval

Zwiastun przedstawia graczom dr. Obecni Yasna i astrogator Novik. Obaj są głównymi bohaterami Niezwyciężonego i mają uciec przed Regisem III. Wbrew radom astrogatora Yasna postanawia zrobić odważny krok. Teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań.

The Invincible jest oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa polskiego autora science fiction Stanisława Lema i wydaje się być grą częściowo otwartą na eksplorację kosmosu / survival. Historia rozgrywa się w retro-futurystycznej osi czasu, w której nie wynaleziono cyfrowej technologii T. Chociaż ludzkość posługuje się technologią analogową, podbiła ogromne ilości planet i dzięki niej wkroczyła do wielu innych galaktyk.

Gra jest obecnie opracowywana na PC i konsole nowej generacji z silnikiem Unreal Engine. Gracze przejmują kontrolę nad dr. Yasna próbuje uciec przed Regisem III, odkrywając wielowątkowy thriller przygodowy z niesamowitymi scenami.

The Invincible, który od jakiegoś czasu jest potajemnie rozwijany, łączy fascynującą scenerię, kultową historię i ustaloną nieliniową rozgrywkę, aby zapewnić naprawdę niezapomniane wrażenia. Wierząc w moc interaktywnego opowiadania historii, studio ma na celu umożliwienie graczom na wszystkich poziomach umiejętności tworzenia własnych ścieżek w osobliwym świecie odległej, okrutnej planety.

Premiera gry została przesunięta z 2021 na 2022. Jednak, jak wspomniano wcześniej, gra będzie nadal pojawiać się na PC, Xbox Series X / S i PlayStation 5. Niedawno mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z ekipą The Invincible, o której możecie przeczytać tutaj.

READ  Elon Musk trolluje Jeffa Bezosa, ponieważ wyścig kosmiczny między najbogatszymi ludźmi na świecie się rozgrzewa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *