Connect with us

Sport

Yemma domaga się obniżonych opłat | Wiadomości, sport, praca

Published

on

STRUTHERS – Sędzia wizytujący skazał skarbnika hrabstwa Mahoning, Dana Yemmę, na trzydniową karę pozbawienia wolności wraz z grzywną w wysokości 1000 USD i rocznym zawieszeniem prawa jazdy po tym, jak przyznał się do winy za niewykonywanie fizycznej kontroli w celu utrzymania pojazd.

Opłata została zmniejszona z opłaty za prowadzenie pojazdu pod wpływem Yemmy po zatrzymaniu 8 września.

Sędzia miasta Struthers Dominic Leone wycofał się z wysłuchania sprawy Yemmy. Został zastąpiony we wtorek na ławie sędziowskiej, odwiedzając sędziego Davida L. Fuhry’ego, emerytowanego adwokata Sądu Powszechnego Geauga.

Fuhry zawiesił 177 dni od wyroku więzienia dla Yemmy i nakazał mu wziąć udział w trzydniowym programie bezpieczeństwa kierowców. Yemma została również objęta rocznym okresem próbnym.

Miejski dyrektor ds. wymiaru sprawiedliwości, John N. Zomoida Jr., powiedział, że Yemma nie była traktowana inaczej niż jakikolwiek inny przestępca DUI, który przychodzi do sądu.

„W rzeczywistości mogłem być dla niego trochę twardszy, odkąd popełnił poprzednie (takie) przestępstwo w 1989 roku. Zaleciłem wyższą grzywnę i zazwyczaj nie cofamy prawa jazdy tym, którzy przyznają się do niższej opłaty za kontrolę fizyczną” – powiedział.

Oskarżenie o nieutrzymywanie pasów zostało oddalone w ramach zgody Yemmy na przyznanie się do winy, powiedział Zomoida.

Yemma nie złożył oświadczenia w sądzie, ale jego adwokat, John Shultz, powiedział, że urzędnik hrabstwa będzie miał ograniczone uprawnienia do prowadzenia pojazdów, ponieważ dostarczył sądowi dowód ubezpieczenia.

Yemma, 64, 232 Centre St., Struthers, została oskarżona o wykroczenie polegające na prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu podczas zatrzymania ruchu o 22:02 8 września na Poland Avenue i State Street.

Policjant Struthers zgłosił, że widział białego Chevroleta Trailblazera Yemmy, gdy jechał na północ ulicą Short Street w pobliżu posterunku policji w kierunku State Street. Według raportu policyjnego pojazd nie zatrzymał się na znaku stop i skręcił w prawo w State Street, przekraczając podwójną żółtą linię. Według raportu pojazd wykonał „ostrą korektę”, skręcił w prawo, a następnie gwałtownie przyspieszył.

READ  Larry G. Taylor Jr. 1979-2021 | Wiadomości, sport, praca

Funkcjonariusz zatrzymał pojazd w pobliżu Premier Bank, kilka przecznic dalej.

Kierowca, później zidentyfikowany jako Yemma, zatrzymał się przy krawężniku. Oficer rozmawiał z Yemmą. Według raportu funkcjonariusz wyczuł silny zapach napojów alkoholowych wydobywających się z pojazdu. Yemma odmówiła picia alkoholu.

Funkcjonariusz przeprowadził na miejscu badania trzeźwości, których, jak stwierdził, Yemma nie był w stanie wykonać. Yemma został następnie przewieziony do Departamentu Policji w Campbell, gdzie odmówił wykonania badania na zawartość alkoholu we krwi. Według prawa stanu Ohio odmowa ta była automatycznym rocznym zawieszeniem prawa jazdy, powiedział Fuhry.

Zgodnie z wytycznymi sądu Yemma ma 30 dni na zapłacenie grzywny. Fuhry ostrzegł Yemmę, że jeśli naruszy warunki zawieszenia, może zostać skazany na 180 dni więzienia.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.