Connect with us

Zabawa

Gra „The Medium” staje się serialem telewizyjnym

Published

on

Gra „The Medium” staje się serialem telewizyjnym

Zespół Bloobera

Bloober Team („Layers of Fear”) ogłosił, że jego paranormalna gra wideo z roku 2021 „The Medium” zostanie zaadaptowana na serial telewizyjny na żywo w koprodukcji z polską firmą zajmującą się efektami wizualnymi Platige Image.

W grze gracze wcielają się w Marianne, medium żyjącą w postkomunistycznej Polsce, potrafiącą podróżować między normalnym światem a sferą duchową.

Nawracające wizje, śmierć przybranego rodzica i tajemniczy mężczyzna o imieniu Thomas skłaniają Marianne do rozwiązania zagadki morderstwa związanej z pochodzeniem jej mocy.

Wersję serialu wyreżyseruje reżyser Tomasz Bagiński, który jest producentem serialu Netflix Wiedźmin i stworzył filmowe intra do wszystkich trzech gier CD Projekt Red Witcher.

Projekt jest współprowadzony przez dyrektora generalnego Bloober Team Piotra Babieno, który twierdzi, że niedawny sukces adaptacji gier na telewizję Netflix zainspirował projekt. W oświadczeniu Babieno mówi:

„Historia, którą opowiedzieliśmy w grze, została doceniona przez graczy i teraz więcej osób będzie mogło jej doświadczyć. Najnowsze hity z platform streamingowych opartych na grach, takich jak Cyberpunk: Edgerunners czy Arcane, pokazały, że to idealny czas na takie produkcje.

Udział w twórczym kierunku projektu przez tak ważną postać polskiej kinematografii jak Tomasz Bagiński udowadnia, że ​​chcemy stworzyć coś naprawdę niesamowitego. Cały zespół pracujący nad koncepcją serii czuł, jakby pracował nad czymś wyjątkowym i mamy nadzieję, że podekscytowanie pokaże jakość serii.

Medium jest częściowo inspirowane szanowaną serią Silent Hill firmy Konami, a na początku tego roku Bloober twierdzi, że jej następny tytuł będzie oparty na istniejącym horrorze od znanego wydawcy gier, co podsyci spekulacje na temat Silent Hill – napędzającego odrodzenie.

Źródło: ŚOI (nad kino mix)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *