Connect with us

technologia

Xbox Game Pass ujawniony na pozostałą część maja 2022 r., w tym 6-dniowe nowości

Published

on

Następna partia tytułów Xbox Game Pass na maj została ogłoszona, ponieważ minęła już połowa miesiąca, i obejmuje ona pięć tytułów, które są obecnie dostępne, a w miarę postępów w miesiącu pojawi się ich więcej. Sześć premiery pierwszego dnia będzie dostępnych tylko w maju, w tym duża gra innej firmy, która będzie dostępna w pełnej cenie na innych platformach.

Dostępna od dziś na Xbox Game Pass na PC, Her Story to nielinearna historia tajemniczo-kryminalna o kobiecie, która jest siedem razy przesłuchiwana przez policję. Za każdym razem gracze układają wskazówki, aby… odkryć swoją historię. Od dziś w ramach Game Pass dostępna jest również wersja Jurassic World Evolution 2 na chmurę, konsolę i komputery PC.

Oto, co jest dostępne w ramach subskrypcji Game Pass do końca maja 2022 r.

W ramach Game Pass pojawiły się również dwie nowe premiery dnia pierwszego, z których pierwszą jest Little Witch in the Woods na konsole i PC za pośrednictwem Game Preview. Jest to gra o uczennicy wiedźmy eksplorującej mistyczny las. Drugie wydanie pierwszego dnia, dostępne dzisiaj, to piaskownica z widokiem z perspektywy pierwszej osoby Umurangi Generation: Special Edition na chmurę, konsolę i komputery PC.

Co więcej, oryginalna rolka EA jest teraz dostępna w Game Pass przez EA Play za pośrednictwem chmury, co powinno ułatwić wypróbowanie, ponieważ nie jest wymagane pobieranie lokalne.

Następnie, 19 maja, Farming Simulator 22 zostanie dodany do katalogu Game Pass na chmurę, konsolę i PC, a gotycki horror Vampire Survivors tego dnia ukaże się również na PC. 24 maja Game Pass dodaje dwie kolejne premiery dnia pierwszego, w tym taktyczną/karcianą grę Floppy Knights na chmurę, konsolę i PC; oraz Hardspace: Shipbreaker na PC. Już 26 maja Sniper Elite 5 to kolejna premiera pierwszego dnia, która pojawi się w Game Pass na konsole i PC, i to bardzo głośna.

READ  Rzecznik Praw Obywatelskich

Cricket 22 dołącza do PC Game Pass 27 maja, a Pac-Man: Museum+ kończy miesiąc jako ostatnia premiera pierwszego dnia miesiąca na chmurę, konsolę i komputery PC tego dnia.

Jak powiedziałem, to jest to druga fala dodatków do Xbox Game Pass na maj 2022 r.; W pierwszej grupie suplementów znalazły się między innymi Trek to Yomi i NHL 22. Dodatkowo, Członkowie Xbox Live mogą teraz zgarnąć jeszcze więcej tytułów Games With Gold na maj 2022.

Kilka gier opuści również Xbox Game Pass 31 maja –Oto pełna lista

Xbox Game Pass druga połowa maja 2022 r.

17 maja

 • Twoja historia – szt.
 • Jurassic World Evolution 2 — chmura, konsola, PC
 • Little Witch in the Woods (zapowiedź gry) – konsola, PC
 • Chmura na łyżwach
 • Edycja specjalna Umurangi Generation — chmura, konsola, PC

19 maja

 • Farming Simulator 22 — chmura, konsola, PC
 • Ocaleni wampiry – PC

24 maja

 • Floppy Knights — chmura, konsola, PC
 • Hardspace: Shipbreaker – PC

26 maja

 • Sniper Elite 5 — konsola, PC

27 maja

 • Krykiet 22-PC
 • Pac-Man Museum+ — chmura, konsola, komputer

GameSpot może otrzymywać prowizję od aukcji detalicznych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.