Connect with us

technologia

Xbox Game Pass na PC podwoi swoją cenę w przyszłym tygodniu

Published

on

Oprócz napływu Nowości na konsole nowej generacjiMicrosoft potwierdził również dzisiaj, że podniesie ceny Xbox Game Pass na PC od 4,99 USD miesięcznie do 9,99 USD miesięcznie od 17 września.

Obecni uczestnicy ceny początkowej będą nadal płacić tę samą cenę w następnym cyklu rozliczeniowym. Jeśli więc zarejestrujesz się przed 17 września, Microsoft nie zmieni nagle ceny.

Podniesienie ceny usługi subskrypcji nigdy nie jest zabawne, ale nawet przy 9,99 USD miesięcznie subskrypcja Xbox Game Pass na PC jest nadal warta swojej ceny. Usługa obejmuje bezpłatny dostęp do każdej gry opracowanej przez firmę Microsoft w dniu jej wydania, a także do wielu gier innych producentów, takich jak Bethesda, Sega i Deep Silver. Możesz wyjść ze swojej strefy komfortu i wypróbować gry, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie kupiłbyś sobie do wypróbowania.

Nie wspominając o dalszej części tego roku Xbox Game Pass PC będzie również obejmował EA Play jako część subskrypcjiOznacza to, że członkowie wkrótce będą mieli dostęp do szeregu gier wydanych przez Electronic Arts, w tym do Battlefield V, Efekt masowy, i The Sims 4, plus 10-godzinne wersje próbne dla nowych wydań, takich jak FIFA 21.

Jeśli jednak posiadasz zarówno konsolę Xbox One, jak i komputer do gier, możesz zainwestować w subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Za 14,99 USD miesięcznie dodaje również Xbox Game Pass na konsolę, dzięki czemu można uzyskać do niej dostęp ponad 200 tytułów na Xbox One. Otrzymujesz także Xbox Live Gold, który jest wymagany do korzystania z podstawowych usług online na Xbox One, takich jak gry online i rozmowy w grupie. Plus, jeśli masz urządzenie z Androidem Możesz użyć Usługa gier w chmurze firmy Microsoft xCloud.

READ  Blokada gospodarcza powinna zostać zniesiona do końca maja

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.