Connect with us

technologia

Wysokiej klasy sprzęt skitourowy polskiego producenta nart Majesty

Published

on

Każdy, kto decyduje się na narty turystyczne, akceptuje fakt, że narty te nie zapewniają takich samych osiągów, jak konwencjonalne narty zjazdowe lub freeride. Początkujący na trasach narciarskich zauważają również, że ich narty nie zbliżają się do charakterystyk ich pożądanych nart konwencjonalnych podczas zjazdu. Majesty kładzie kres tym kompromisom dzięki nowej kolekcji nart turystycznych.

Nowa seria tournee Majesty for 2021 opiera się na know-how i doświadczeniu zdobytym podczas opracowywania unikalnego i rewolucyjnego kształtu, profilu i konstrukcji udanego modelu nart Supernova (https://majestyskis.com/skis/touring/). . Węgiel supernowej). Wszystkie modele Touring mają lekki rdzeń z drewna paulownia, płytki tekstolitowe do mocowania wiązań, konstrukcję semihybrydową (semi-cap) i przeprojektowany tył do mocowania fok.

Aby sprostać wymaganiom każdego miłośnika narciarstwa, linia touring składa się z pięciu różnych modeli nart. Taliowanie wszystkich modeli pozwala narciarzowi wykorzystać całą długość krawędzi kontaktowej, co poprawia przyczepność, kontrolę i pokonywanie zakrętów. Ze względu na specyficzny kształt i profil upadku, który jest stosowany we wszystkich modelach turystycznych, narty oferują doskonałą reakcję, doskonałe przenoszenie mocy i płynną jazdę od krawędzi do krawędzi. Ogólnie rzecz biorąc, linia skitourowa 2021 oznacza dbałość o wagę, wszechstronną wydajność i wysokiej jakości jazdę na nartach w różnym terenie.

READ  Aplikacje na iOS i iPadOS do wypróbowania - luty 2021 r
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *