Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Wyłącznie: „Polscy fani sprawią, że będzie bardzo wyjątkowy” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać GP Polski

Published

on

Kierowca F1 Robert Kubica nie może tego zrobić Poczekaj, aż Speedway GP w Warszawie, Polska i ma nadzieję, że lokalny faworyt Patryk Dudek odniesie zwycięstwo przed pełną pasji publicznością.
Bartosz Zmarzlik rozpoczął sezon w stylu oszałamiającym zwycięstwem w Grand Prix Chorwacji, a Kubica nie może się doczekać kolejnego emocjonującego wyścigu w sobotę po obejrzeniu kwalifikacji w piątek. .

„To wspaniałe wydarzenie nie tylko dla polskich kolarzy, ale także dla mnie, że mogę być częścią tak dużego wydarzenia” – powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Eurosportu Polska.

GP Polska

„Wspaniale jest wrócić” – Madsen liczy na więcej chwały w Warszawie

13 GODZIN TEMU

„Zakładam, że było to bardzo trudne organizacyjnie, zwłaszcza po tym, co stało się z Covid-19.

„On nie zawodzi!” – Zmarzlik idzie na szczyt z „rozwalającym okrążeniem”.

„Nie mogę się doczekać, aż te trybuny się zapełnią. Polscy kibice sprawią, że będzie to wydarzenie wyjątkowe, nie tylko dla kolarzy, ale dla każdego, kto weźmie udział w Grand Prix. Nie mogę się doczekać tak pięknego doświadczenia.

„Oczywiście Bartosz Zmarzlik jest jednym z faworytów i chciałbym, żeby wygrał, ale oglądamy tutaj najlepszych kolarzy na świecie. Nigdy nie jest łatwo wygrać i myślę, że w tym konkretnym środowisku istnieją również różnice techniczne w porównaniu z normalnym stadionem lub torem.

„Zawsze jest znak zapytania, ale dla moich skrzyżowanych kciuków będzie dla Zmarzlika. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego programu i zapamiętam go do końca mojego życia.”

„To będzie niesamowite wydarzenie” – Gortat nie może się doczekać GP Warszawy

Entuzjastycznym widzem będzie także były polski zawodowy koszykarz Marcin Gortat, który ma nadzieję na dobry występ ze strony Danego Mikkela Michelsena, którego zna osobiście.

„Wygląda na duże, to mój pierwszy raz tutaj. Nigdy nie widziałem żużla z prawdopodobnie 40, 50 lub 60 000 ludzi na stadionie. To będzie niesamowite wydarzenie. Miejmy nadzieję, że Polacy znajdą się w pierwszej trójce – powiedział Gortat, który grał jako centrum w NBA dla Orlando Magic, Phoenix Suns, Washington Wizards i Los Angeles Clippers.

’Co jest dobre?’ – Madsen i Zmarzlik wybierają pozycje startowe

„Nadal musisz pamiętać, że są ludzie tacy jak Tai Woffinden, którzy wciąż mają problemy w lidze, ale nadal są bardzo doświadczonym graczem. Masz Mikkela Michelsena, który jest w niesamowitej formie i zdecydowanie myśli o wygraniu swojego pierwszego Grand Prix, więc jest wielu kierowców, którzy mogą walczyć o pierwsze miejsce.

„Mam nadzieję, że Bartosz Zmarzlik zdominuje wszystko, ale chciałbym też zobaczyć Mikkela w pierwszej trójce, ponieważ znam go osobiście”.

Wyścig na żużlu 2022 będzie dostępny na żywo i bez reklam Odkrycie+ z akcją wyścigową na żywo również w Eurosport 2.

GP Polska

Zmarzlik pokonuje Madsena w emocjonującej sesji kwalifikacyjnej w Warszawie

14 GODZIN TEMU

Żużlowy GP

„To będzie niesamowite wydarzenie” – Gortat nie może się doczekać GP Warszawy

12 GODZIN TEMU

READ  Polska: Kolejne wybuchy w kopalni, gdzie ratownicy szukają 7 zaginionych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *