Connect with us

Nauka

Wydarzenia hybrydowe – nowa technologia, nowe możliwości

Published

on

International Confex 21’s Let’s Do London Theatre w dniu 2 września zaprezentowało ostatnią popołudniową sesję zatytułowaną „Wydarzenia hybrydowe – nowa technologia, nowe możliwości”. Była to dyskusja panelowa na temat tego, w jaki sposób planiści wydarzeń mogą wykorzystać nowe formy technologii w swoich nadchodzących programach wydarzeń. Wśród prelegentów znaleźli się Edward Poland, współzałożyciel Hire Space; Vanessa Lovatt, główna ewangelistka w Glisser; Simon Burton, współzałożyciel Instytutu Zdarzeń Wirtualnych; oraz Adam Simpson, dyrektor marketingu i sprzedaży w USA w lokalizacjach itp.

Burton stwierdził, że wydarzenia hybrydowe powinny być zaniepokojone, „ponieważ chodzi o publiczność”. Simpson podkreślił, w jaki sposób wykorzystanie „technologii zostało zaakceptowane i stało się częścią powszechnego charakteru”, argumentując, że organizatorzy imprez powinni nadążać za tym trendem.

Lovatt podkreślił, że technologia i media społecznościowe „mają możliwość nagłośnienia wydarzenia poza faktycznymi datami wydarzenia”. W odpowiedzi na wyzwania ze strony publiczności panel zgodził się, że technologia nie powinna zastępować połączeń „twarzą w twarz”, ale powinna dążyć do poprawy i realizacji swoich celów w ramach wydarzenia. Burton dodał, że chociaż technologia ma kluczowe znaczenie dla wzmocnienia Twoich wydarzeń, nadal ważne jest zapewnienie najwyższej jakości treści.

Burton podsumował, że naszą największą porażką było „obsesja, kto jest w pokoju, a nie myślenie o tym, kogo wykluczamy”.

Aby uzyskać więcej informacji o International Confex 21, odwiedź tutaj

READ  Dlaczego psy mają zimne nosy?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *