Connect with us

technologia

Wydaje się, że Mortal Kombat 11 Ultimate otrzymuje fizyczną wersję przełącznika w Wielkiej Brytanii

Published

on

Gry WB

Chociaż nie wspomniano o wersji Switcha Mortal Kombat 11 Ultimate Gra zostanie wydana po fizycznej premierze w Ameryce Północnej do otrzymał drukowaną wersję systemu hybrydowego w Wielkiej Brytanii (i podobno) inne części Europy).

Lista wersji fizycznej – w tym Mortal Kombat 11, Pakiet Kombat 1, Rozszerzenie Aftermath i Pakiet Kombat 2 – niedawno wypłynął angielski Amazon. Jego cena to 49,99 £, a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne (premiera zaplanowana na 17 listopada wcześniej ogłoszone). Oto rzut oka na grafikę pudełka:

Zgodnie z opisem produktu, dla tego „ostatecznego” doświadczenia Mortal Kombat 11, pudełko zawiera wkładkę przełączającą.

Jak wskazało Nintendo Everything, Ultimate Edition MK11 w Ameryce Północnej jest obecnie tylko wersją cyfrową. Więc jeśli naprawdę chcesz mieć wersję papierową i znajdujesz się w tym konkretnym regionie, wszystko, co musisz zrobić, to zaimportować. Wydaje się, że inne kraje, takie jak Australia, otrzymają fizyczne uwolnienie, ale haczyk polega na tym, że istnieje „Pobierz tylko kodWersja i jest wyraźnie oznaczona jako taka na przodzie obudowy gry.

Czy chcesz dodać fizyczne wydanie Mortal Kombat 11 Ultimate do swojej biblioteki Switch? Powiedz nam poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi. Kiedy więc na nią klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie o FTC.

READ  Mario Strikers: Battle League będzie wspierany darmowymi aktualizacjami popremierowymi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.