MLS. Przemysław Frankowski strzelił dwie bramki

Świetny występ Przemysława Frankowskiego w MLS! Polski pomocnik strzelił dla Chicago Fire dwie bramki, ale to nie wystarczyło, aby wygrać. Jego drużyna przegrała 3-4 (3-3) z Nowym Jorkiem.

W pierwszej połowie padło sześć bramek. Festiwal strzelecki rozpoczęli goście. W 15. minucie Alexander Callens trafił w siatkę ognia. Bramkę 2: 0 strzelił Gary Mackay-Steven. Miejscowi odpowiedzieli uderzeniem Roberta Berica. W 37. minucie bramkarz Strażaków zmusił Jezusa Medinę do poddania się.

Pod koniec pierwszej połowy Frankowski dał show. Polak strzelił dwie bramki w niecałą minutę i to dzięki niemu drużyna zdołała to zrobić Chicago nadrobił straty.

Po przerwie gra nie była już taka szalona. Valentin Castellanos zdecydował o zwycięstwie w Nowym Jorku w 77. minucie.

Frankowski nie uczestniczył w selekcji trenera Jerzego Brzęczka na listopadowe mecze reprezentacji. 11 listopada Polska rozegra towarzyski mecz z Ukrainą w Chorzowie.

15 listopada nasza drużyna zagra z Włochami (Reggio nell’Emilia), a 18 listopada z Holandią (Chorzów). Obie gry w ramach Ligi Narodów.