Connect with us

technologia

Wunderman leci na Nowy Rynek

Published

on

Dzierżawiona aplikacja Wunderman Thompson Technology. 2 000 m² w Budynku E biurowca Nowy Rynek w Poznaniu realizowanym przez Skanska.

Wunderman Thompson z siedzibą w Nowym Jorku, część międzynarodowej grupy reklamowej WPP, jest globalną agencją komunikacji marketingowej z 200 biurami na 90 rynkach. Cała sieć WTT składa się z 4000 ekspertów w 54 centrach technologicznych w 33 krajach. Firma działa w Polsce od 17 lat, gdzie posiada trzy centra – w Poznaniu, Bydgoszczy i Katowicach – i zatrudnia blisko 400 specjalistów zajmujących się programowaniem, testowaniem aplikacji oraz zarządzaniem złożonymi projektami informatycznymi. Inauguracja nowej polskiej siedziby Nowy RynekE, gdzie oprócz biur pracownicy WTT będą mieli również dostęp do tarasu na trzecim piętrze budynku. Firma zamierza rozbudować zespół specjalistów Sitecore oraz rozwijać projekty m.in. dla nowego klienta Greene King. Otwarcie biura planowane jest na lipiec 2023 roku.

Projektujemy przestrzenie w naszych biurowcach tak, aby w pełni odpowiadały potrzebom partnerów biznesowych i współczesnemu post-pandemicznemu modelowi pracy. Nasz poznański projekt nie tylko ułatwia taką współpracę i pozwala na rozbudowę zespołu, ale przede wszystkim po prostu zapewnia wygodne i przyjazne użytkownikowi miejsce, w którym chce się spędzać czas. Zielone rozwiązania, duże tereny oraz doskonała lokalizacja Nowego Rynku sprzyjają prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Cieszymy się, że dostrzegają to również nasi najemcy.
Małgorzata Wojtoń, Senior Leasing Manager w jednostce biznesowej Commercial Development Skanska w regionie CEE

Prace budowlane na 28.500 mkw Budynek E został oddany do użytku w kwietniu 2021 roku. Został zaprojektowany przez polską pracownię JEMS Architekci i ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale 2023 roku.

Docelowo Nowy Rynek będzie się składał z pięciu budynków o łącznej powierzchni ponad 100 000 m². Jest to jak dotąd największa inwestycja szwedzkiego dewelopera w Polsce. Kompleks powstaje na 3,8-hektarowym terenie dawnego dworca autobusowego przy ulicy Matyi, obok dworca kolejowego Poznań Główny w centrum miasta.

READ  Czy to blef? Niektórzy na Węgrzech i w Polsce mówią o wyjściu z UE
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *