Connect with us

technologia

Gorące oferty pracy dla fajnych profesjonalistów: od MLB przez Meta do Myrtle Beach… i nie tylko, 22 absolwentów zabiera się do pracy | jarzębina dzisiaj

Published

on

#HireRowan to coś więcej niż hashtag. To sposób na życie niektórych znanych pracodawców, którzy zrekrutowali i zatrudnili członków klasy z 2022 roku na Uniwersytecie Rowan.

„Wielu pracodawców lubi odwagę naszych studentów. Często już pracują, a także biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych. Wielu ma staże i pracuje w kampusie. Wszystkie te atuty, w połączeniu z naukowcami, sprawiają, że Rowan jest dobrym źródłem talentów dla pracodawców z trzech stanów i całego kraju” – powiedział Andrew Duffy, zastępca dyrektora ds. relacji z pracodawcami w Rowan’s. Biuro Doskonalenia Zawodowego.

Według Duffy’ego, wiosenne badanie perspektyw zatrudnienia przeprowadzone przez National Association of Colleges and Employers (NACE) pokazuje, że zatrudnienie w college’ach gwałtownie rośnie. Według Duffy’ego pracodawcy planują zatrudnić prawie jedną trzecią nowych absolwentów więcej niż w zeszłym roku. W rzeczywistości 56 procent pracodawców w badaniu NACE stwierdziło, że zwiększy zatrudnienie na studiach, dodaje.

Chociaż w żadnym wypadku nie jest to wyczerpująca lista wszystkich członków Klasy 2022, którzy otrzymali swoje pierwsze prace po jarzębinie, wymienieni poniżej absolwenci wykorzystali silne staże, zaangażowanie w kampusie, doskonałą sieć kontaktów i solidnych naukowców, aby rozprzestrzenić się w całym kraju, aby zapewnić sobie trochę doskonałe pozycje. Oto ich historie:

Raport z Myrtle Beach: Joel Vazquez-Juarbe

Zawsze zajęty jako student na Uniwersytecie Rowan, dziennikarstwo Major Joel Vazquez-Juarbe (po prawej) odbył trzy staże — jeden w programie Today Show NBC — i był redaktorem pomocniczym Zielone Świątki gazeta studencka.

W ciągu kilku tygodni od objęcia urzędu w maju Vazquez-Juarbe objął stanowisko w wiadomościach multimedialnych Spółka zależna ABC WPDE-15 w Myrtle Beach w Południowej Karolinie, gdzie zajmuje się wszystkim, od samorządu lokalnego, biznesu i rozwoju po turystykę, reportaże i wiadomości z ostatniej chwili.

„Piszę, fotografuję i edytuję wszystkie swoje prace” – mówi. „Mam samochód służbowy i idę tam, gdzie jest historia”.

Jego pierwsza transmisja na żywo obejmowała reakcję ludzi na ulicy na masową strzelaninę 24 maja w Uvalde w Teksasie, w której bandyta zabił dziewiętnastu uczniów i dwóch nauczycieli.

„Poszedłem do sklepu spożywczego i zapytałem przypadkowych ludzi, co myślą o strzelaninie i ogólnie o przemocy z użyciem broni”, mówi.

Jego praca obejmuje reportaże na żywo, taśmy i online. Vazquez-Juarbe przypisuje wydział i doświadczenia, które rozwinął dzięki Ric Edelman College of Communication and Creative Arts by pomóc mu rozpocząć karierę.

READ  Klimat w UE, wojny o praworządność rozbrzmiewają latem niezadowolenia

„Czasami muszę się cofnąć i zdać sobie sprawę, że nie idę już do szkoły” – mówi. „Jednym z moich celów jest zostanie kotwicą sieci, ale w dalszej karierze mógłbym zobaczyć siebie jako nauczyciela i pomagać następnemu pokoleniu dziennikarzy. W tym też czułbym duże spełnienie”.

Analiza baseballu w Tampa Bay: Rocco Matarazzo

Rocco Matarazzo zobaczył Moneyball — film z 2011 roku, który opowiadał o wykorzystaniu analityki przez byłego dyrektora Oakland Athletics, Billy’ego Beana, do stworzenia konkurencyjnej drużyny baseballowej dużej ligi — i zdecydował, że to jego ścieżka kariery.

„Pomyślałem: „Wow. Chcę być tym facetem” – mówi.

Matarazzo zrobił pierwszy ważny krok.

23 maja, zaledwie dwa tygodnie po ukończeniu summa cum laude z tytułem licencjata Biznesz nieletnimi w analizie danych i statystykach z Rowan’s Uniwersytet Humanistyczno-SpołecznyMatarazzo rozpoczął pracę jako analityk danych dla MLB Promienie Zatoki Tampa. Na tym stanowisku obecnie analizuje wskaźniki przebiegu bazowego i szuka sposobów na usprawnienie procesu zespołu lub znalezienie odpowiedzi, których szukają bardziej efektywnie.

Matarazzo podążał za swoją pasją i ubiegał się o 35 miejsc w 19 drużynach MLB. Po trzech rundach badań przesiewowych i prezentacji, w lutym zaproponowano mu pracę w Rays.

Przypisuje mu badania naukowe, które pomogły mu w zdobyciu pracy. Dla wykładowcy biznesu Jessego Melvina Matarazzo opracował statystyki do oceny wydajności menedżerów MLB w latach 2010-19 i określenia, jak duży wpływ ma menedżer na wynik meczu.

Według jego badań, menedżer Rays, Kevin Cash, dwukrotny Menedżer Roku Amerykańskiej Ligi, był trzecim najlepszym menedżerem, co Matarazzo ochoczo ogłosił w swoim wywiadzie.

Jego celem jest zostanie dyrektorem generalnym na poziomie zawodowym.

„Chcę zbudować zespół. Będę pracował tak ciężko, jak tylko mogę, aby to osiągnąć” – mówi.

Bankowość międzynarodowa: Lindsey Hofschneider

Lindsey Hofschneiderfinanse Major Lindsey Hofschneider (z prawej) ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Rohr po zaledwie trzech latach w 2021 roku i zabrał ją na spacer w zeszłym miesiącu MBA w zarządzaniu i finansach – i doskonała średnia ocen 4,0.

READ  Zachęca się przedsiębiorstwa z Yorkshire do ubiegania się o dofinansowanie z AD

Zdobądź pierwszą pracę z UBSHofschneider, szwajcarskiego międzynarodowego banku inwestycyjnego, rozpoczęła szeroko zakrojony 24-miesięczny program szkoleniowy, który jej zdaniem postawi ją na drodze do wymarzonej kariery.

Podczas szkolenia Hofschneider będzie Analitykiem Bankowości Inwestycyjnej w jednej z czterech grup: Rynki Kapitałowe, Fundusze Prywatne, Rynki Finansowania Prywatnego lub Branże Globalne.

„Podczas pierwszego miesiąca szkolenia zamierzam dowiedzieć się, do której grupy się wybieram”, mówi Hofschneider, która w przyszłym miesiącu obejmie stanowisko na Manhattanie.

Hofschneider mówi, że bankowość inwestycyjna może być szczególnie lukratywną karierą, ale równie wymagającą.

„Praca 80 godzin tygodniowo nie jest niczym niezwykłym, ale wynagrodzenie to rekompensuje” – mówi. „Najważniejsze jest nastawienie na codzienne stawianie się na czas i jasne komunikowanie się”.

Mieszkaniec Clark, NJ, obecnie pracuje w domu, przygotowując się do dwóch egzaminów branżowych, które wzmacniają i wzmacniają to, czego nauczyła się w szkole podyplomowej.

„Moim największym celem jest sprawdzenie, jak działa dla mnie bankowość inwestycyjna i mam nadzieję, że będzie to kariera na całe życie” – mówi.

Oprogramowanie inżynierskie dla Meta: Irshad Yasin

Irszad YasinIrshad Yasin (z prawej) żyje swoim marzeniem. Po ukończeniu w maju dyplomu in Informatyka23-latek przeniósł się do Kalifornii, gdzie pracuje jako inżynier oprogramowania dla Meta„matka” Facebooka.

Asystent rezydenta Bangladeszu i trener sukcesu Rowan, rozpoczął poszukiwania pracy jako junior od nawiązania kontaktów z rekruterami z największych firm technologicznych, aby początkowo znaleźć staż. Pandemia dała promyk nadziei: wirtualnie uczestniczył w wielu targach kariery, które wcześniej odbywały się tylko osobiście.

Ostatecznie odbył staż w L’Oreal w Nowym Jorku, co pomogło mu poprawić jego CV i doskonalić swoje umiejętności. Ćwiczył również umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i kodowania, aby pomóc mu poruszać się po procesie aplikacyjnym.

Rekruterzy zaprosili go do aplikowania i przeszedł kilka rund wywiadów z dużymi firmami technologicznymi: Microsoft, Twitter, Google, Amazon, Pinterest i oczywiście Meta. Mimo wielu odrzuceń nie poddał się.

„Kiedyś czułem się zdruzgotany” — wspomina Yasin, który ukończył Uniwersytet Przyrodniczo-Matematyczny. „Potem obudziłem się następnego ranka i zacząłem robić to samo”.

Jego rady dla uczniów z Rowan?

„Po prostu to zrób”, mówi Yasin. „Rozmawiałem z wieloma ludźmi, którzy nie czują, że są gotowi na tę pracę… Na moim kierunku jest wielu mądrych ludzi. Po prostu to zrób. Aplikuj, nawiązuj kontakty, ucz się. robić rzeczy sam. Wybierz te duże. Będzie wielu ludzi, którzy będą mogli dostać taką fajną pracę”.

READ  Ulepszenia urody Elsy McAlonan: jak być modnym tego lata z różowym lakierem

Magia techno w Walt Disney World: Amanda Uretsky

Edytuj Amanda UretskyDwa miesiące temu Amanda Uretsky (po prawej) przeglądała oferty pracy w Linked In, kiedy reklamowała stanowisko technika rozrywki świat Walta Disneya przykuł jej wzrok. Została zatrudniona trzy tygodnie później.

„Zgłosiłem się spontanicznie. Potrzebujesz pięciu do ośmiu lat doświadczenia, nawet na stanowisko na poziomie podstawowym” – mówi Uretsky, która uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie przemysł muzyczny przez Rowansa Wyższa Szkoła Sztuk Scenicznych w maju.

Szczerze mówiąc, kiedy zsumuje się doświadczenie Uretsky jako technika zarówno w szkole średniej, jak i CPA, ma ona wszelkie zadatki na weterana branży. Plus, oczywiście, jest jej przenikliwość Disneya.

„Disney ma naprawdę głębokie miejsce w moim sercu”, mówi Uretsky, który pierwszy raz odwiedził Magiczne Królestwo jako małe dziecko i prawie co roku chodził tam dorastając. „Zawsze chciałem pracować dla Disneya”.

Uretsky rozpocznie swoją rolę 23 lipca i będzie odpowiedzialna za produkcję w Magic Kingdom, światła, dźwięk i pirotechnikę na parady, pokazy sceniczne i Zamek Kopciuszka.

Mówi, że przygotował ją do tego trening z Rowan. Za pośrednictwem swojego Federalnego Biura Studiów Zatrudnienia była monitorem laboratoryjnym i studyjnym w CPA, a także główną osobą dźwiękową podczas występów na żywo od pierwszego roku studiów. Pracowała również z Rowan Music Group, studencką wytwórnią płytową.

„Utrzymywałem stopnie, studiowałem wszystko, co mogłem i utrzymywałem relacje z moimi profesorami” – mówi Uretsky. „Uwielbiam to, że każdego dnia mogę urzeczywistniać swoją pasję i poszerzać swoją wiedzę. W pewnym sensie rozwijam się w presji i chaosie.

„Moim największym marzeniem byłoby zostać kierownikiem w Disneyu. Uwielbiam klimat Disneya. Ludzie są zawsze mili. Robią, co mogą, aby ta magia się wydarzyła”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.