Connect with us

technologia

Wszystko, co wiemy o nadchodzącej grze

Published

on

Amerykańska seria horrorów nadprzyrodzonych, martwe zło otrzymuje własną franczyzę gier. Związali ręce z Sabre Interactive, aby udostępnić Evil Dead: The Game wszystkim swoim fanom na całym świecie. Ostatnie wiadomości na temat gry sugerują, że premiera została przesunięta na luty 2022 roku. To jeden z najczęściej poruszanych tematów w branży gier. Próbowałeś dowiedzieć się, dlaczego data premiery Evil Dead została przesunięta. Oto wszystkie informacje na temat nadchodzącego tytułu Sabre Interactive: Evil Dead: The Game.

Martwe zło: premiera gry opóźniona

Ta wiadomość o opóźnieniu w premierze Evil Dead: The Game została potwierdzona postem przesłanym na ich oficjalne konto na Twitterze. Powiedzieli, że głównym celem tego opóźnienia jest danie ich drużynie trochę więcej czasu na dopracowanie i upewnienie się, że jest to najlepsze wrażenia z Martwego Zła, które chcą dać swoim graczom. Pierwotne plany gry zakładały jedynie dodanie opcji dla wielu graczy, ale twórcy dodadzą również opcję dla pojedynczego gracza dla jej użytkowników. To świetny dodatek, ponieważ nie każdy lubi bawić się z innymi graczami online, ale także sam. Dzięki temu ich gra będzie dostępna dla szerszego grona graczy. Twórcy obiecali wydać tę grę pod koniec 2021 roku. Spodziewano się jednak opóźnienia, ponieważ kilka innych wydań zostało zgłoszonych z powodu problemów produkcyjnych spowodowanych trwającą pandemią COVID-19.

Więcej o Martwe zło: Gra

Twórcy Evil Dead: The Game przyciągnęli wiele uwagi po opublikowaniu swojego zwiastuna rozgrywki w sieci. Ten sam zwiastun potwierdził Bruce’a Campbella jako głównego narratora opowieści. Wspominali również o publikowaniu nowych aktualizacji postaci, dostępności w przedsprzedaży i następnego filmu z rozgrywką z udziałem Bruce’a Campbella za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych. Będzie dostępny na platformy takie jak PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Microsoft Windows. Nie opublikowano żadnych dalszych informacji o nadchodzącej grze. Miej oko na oficjalne media społecznościowe Evil Dead: The Game w celu uzyskania aktualizacji.

READ  Google Pixel 5 nadal będzie powodować problemy dla Apple i Samsunga

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *