Connect with us

technologia

Wstępne ładowanie “ Cyberpunk 2077 ” na konsole obejmuje aktualizację z dnia 0

Published

on

Wersje pudełkowe również mają tutaj zastosowanie według własnych zasad. Na PC i Xbox gra dnia 0 i aktualizacja są pakowane w pakiet 60-75 GB. Na PlayStation grę i aktualizację trzeba jednak pobrać osobno i jest to łącznie 110 GB.

Aktualizacja (19:20 ET): I zgodnie z harmonogramem, wersja gry na PC powinien się odblokować w GOG, Steam i Epic Games Store. Wydaje się, że serwery są nieco zapchane i dostarczają pierwszą łatkę. Jeśli jednak nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, uruchom ponownie klienta.

Aktualizacja (20:48 ET): Wielu graczy wciąż patrzy na ekrany ładowania, zwłaszcza jeśli zostały zainstalowane przez GOG lub Steam. Steam wysłał tweet z informacją, że problem może być związany z wyświetlaniem, ponieważ gra musi rozpakować wstępnie zainstalowane pliki przed pobraniem aktualizacji. Powinieneś sprawdzić aktywność dysku twardego, aby zobaczyć, czy tak jest. Niektóre osoby na Twitterze zgłosiły, że były w stanie rozpocząć instalację, wyłączając DLC do gry w swojej bibliotece Steam, ale nie możemy potwierdzić, czy to faktycznie pomoże.

READ  Interfejs użytkownika systemu Windows 10 można ustawić na gruntowny przegląd

Cyberpunk 2077 Deweloper CD Projekt RED nie wydał wersji konsolowej gry dla recenzentów, a zetknęło się z nią garstka wczesnych graczy na PC przełomowe błędyzwłaszcza w drugiej połowie ich przygody. w przejrzeć naszą ocenęGra raz się zawiesiła, ale na szczęście nie zniweczyła żadnego postępu.

Miłego hakowania, Choombas.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *