Connect with us

technologia

Wstępne ładowanie „ Cyberpunk 2077 ” na konsole obejmuje aktualizację z dnia 0

Published

on

Wersje pudełkowe również mają tutaj zastosowanie według własnych zasad. Na PC i Xbox gra dnia 0 i aktualizacja są pakowane w pakiet 60-75 GB. Na PlayStation grę i aktualizację trzeba jednak pobrać osobno i jest to łącznie 110 GB.

Aktualizacja (19:20 ET): I zgodnie z harmonogramem, wersja gry na PC powinien się odblokować w GOG, Steam i Epic Games Store. Wydaje się, że serwery są nieco zapchane i dostarczają pierwszą łatkę. Jeśli jednak nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, uruchom ponownie klienta.

Aktualizacja (20:48 ET): Wielu graczy wciąż patrzy na ekrany ładowania, zwłaszcza jeśli zostały zainstalowane przez GOG lub Steam. Steam wysłał tweet z informacją, że problem może być związany z wyświetlaniem, ponieważ gra musi rozpakować wstępnie zainstalowane pliki przed pobraniem aktualizacji. Powinieneś sprawdzić aktywność dysku twardego, aby zobaczyć, czy tak jest. Niektóre osoby na Twitterze zgłosiły, że były w stanie rozpocząć instalację, wyłączając DLC do gry w swojej bibliotece Steam, ale nie możemy potwierdzić, czy to faktycznie pomoże.

READ  Polski system płatności mobilnych BLIK jest modernizowany o technologię DXC i rozszerzany na Rumunię i Słowację

Cyberpunk 2077 Deweloper CD Projekt RED nie wydał wersji konsolowej gry dla recenzentów, a zetknęło się z nią garstka wczesnych graczy na PC przełomowe błędyzwłaszcza w drugiej połowie ich przygody. w przejrzeć naszą ocenęGra raz się zawiesiła, ale na szczęście nie zniweczyła żadnego postępu.

Miłego hakowania, Choombas.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *