Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Wpadł do szkoły i poprosił uczniów, aby zdjęli maski

Published

on

Mężczyzna wszedł na teren szkoły w Koluszkach (woj. Łódzkie) i poprosił uczniów o zdjęcie masek. Był wulgarny i robił zamieszanie wśród nauczycieli. Okazało się, że był to ojciec jednego z uczniów. Policja zabrała go ze szkoły.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w szkole w Koluszkach w woj. Łódzkim. Mimo zakazu mężczyzna wszedł do szkoły przed ósmą rano, nie miał na sobie maski.

Powiedział dzieciom w szkole, żeby zdjęły maski. Nie chciał opuszczać terenu szkoły i powinien zachowywać się wulgarnie wobec nauczycieli.

„Opierał się”

– Przed 8 rano policja otrzymała zgłoszenie od poszkodowanego nauczyciela, że ​​do ośrodka wszedł mężczyzna. Z raportu wynikało, że nie ma maski i nie chce wyjeżdżać – powiedziała sierżant Aneta Kotynia z policji w Koluszkach.

ZOBACZ: Koronawirus w polskich szkołach. Setki ludzi w kwarantannie [LISTA]

– Opierał się, nie wykonywał poleceń policji. Gdy policja to zobaczyła, zdecydowała się odizolować mężczyznę od dzieci, które na niego patrzyły, przerażone sytuacją. Zabrano go na komisariat policji w Koluszkach. Był trzeźwy – poinformowała policjantka.

WIDEO: Mężczyzna pokłócił się w szkole

Mężczyzna został wypuszczony do domu. Policja przekazała sprawę do sądu i inspekcji sanitarnej. Jak donosi reporterka Polsatu Joanna Śpiechowicz, zagroził, że następnego dnia przyjdzie do szkoły. Do takiej sytuacji jednak nie doszło, a teren szkoły pilnował policja.

laf / prz / polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Wypróbuj nas!

READ  Polski minister twierdzi, że wojsko nie poinformowało rządu o pocisku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *