Connect with us

Nauka

Wolf Theiss przeniesie się do Ponto Central

Published

on

Wolf Theiss wprowadzi się jesienią do Central Point w Warszawie. Nowy budynek jest budowany przez Immobel na skrzyżowaniu dwóch linii metra w mieście.

22-kondygnacyjny budynek został zaprojektowany przez Kazimierskiego i Rybę we współpracy z Arquitectonica i będzie miał zewnętrzną powierzchnię 19 000 m². Prace muszą zakończyć się w trzecim kwartale i docelowo budynek musi uzyskać certyfikat BREEAM na pożądaną ocenę „Excellent”. Za sprzedaż budynku odpowiada firma JLL. Wolf Theiss ma zajmować 1500 m², w tym całe czwarte piętro, a także połowę piątego piętra i prywatny taras. Cresa reprezentowała najemcę podczas negocjacji.

To nie tylko powiększenie naszej przestrzeni, ale prawdziwie symboliczny krok w kierunku centrum, w którym rozwija się biznes. Przestrzeń w tym nowym, wysokiej klasy budynku zostanie zaaranżowana zgodnie z naszymi potrzebami i spełni nasze oczekiwania na jutro. Pozwoli to naszemu zespołowi pracować i obsługiwać naszych klientów w jeszcze bardziej komfortowych warunkach pracy w warszawskim centrum handlowym. Mamy nadzieję, że otwarcie biura jesienią tego roku nastąpi w czasie, gdy przestrzeń będzie mogła cieszyć się nim cały nasz zespół i nasi klienci.
Peter Daszkowski, partner zarządzający Wolf Theiss w Polsce

READ  RTL Hoje - Innowacyjna technologia: polska firma otwiera najnowocześniejszą elektrownię słoneczną
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *