Polska, wygrana South Range; WB Nips Devils | Wiadomości, sport, praca

¯ POLAND 67, HUBBARD 26: HUBBARD – Buldogi kończą sezon 14-1 po wielkim zwycięstwie z Hubbardem.

Jackie Grisdale, która niedawno stała się najbardziej utytułowaną strzelczynią w historii koszykówki dziewcząt w Polsce, zwiększyła swój wynik do 30 punktów w poniedziałek. Connie Cougras dodała 16 punktów dla Bulldogs.

Peytyn Slovesko prowadził Eagles z dziewięcioma punktami.

¯ SOUTH RANGE 49, GIRARD 38: GIRARD – The Raiders utrzymali Girarda dwoma punktami w trzeciej kwarcie, co miało wpływ na zwycięstwo South Range w poniedziałek.

Lexi Giles i Taylor McClish prowadzili Raiders z 11 punktami.

Abbie Rafferty prowadził Indian z 11 punktami, a także najlepszym strzelcem Girarda w meczu JV z dziewięcioma punktami.

South Range przesuwa się na 12-3, podczas gdy Girard spada na 3-5.

¯ WEST BRANCH 54, McDONALD 51: McDONALD – Dwie najlepsze drużyny w regionie pokonały w poniedziałek McDonald’s przeciwko West Branch.

Enna Egli i Sophie Gregory prowadzili Warriors z 13 punktami każdy. Jillian Pidgeon zdobyła 10 punktów.

McDonald prowadził Maddy Howard, który zdobył 15 punktów na wysokości gry. Molly Howard zdobyła 11, a Taylor Tuchek wygrał z Blue Devils z 10.

McDonald spada do 10-2 w sezonie, a Warriors do 14-4.

¯ SPRINGFIELD 52, LOWELLVILLE 28: LOWELLVILLE – Jacey Mullen zdobył 17 punktów dla Tygrysów w zwycięstwie nad Lowellville.

Mullen zdobył 17 punktów, a Kylee Kosek dodał 13.

Peyton Kliem zdobył dwa 3 punkty i zakończył z ośmioma punktami dla Springfield.

Savanah Procick prowadził pociski z 10 punktami.

¯ WESTERN RESERVE 79, MINERAL RIDGE 29: BERLIN CENTER – Danielle Vuletich prowadziła Blue Devils z 24 punktami w zwycięstwie nad Mineral Ridge.

Vuletich miał wynik 24, Kennedy Miller miał 13, Olivia Pater 12, a Brooke Schantz 10.

READ  Wiadomości na żywo, medale i wyniki już 5 sierpnia

Na czele Baranów stanęła Candice Miller, która zdobyła 12 punktów.

Western Reserve przechodzi w tym sezonie na 11-4.

¯ CRESTVIEW 72, CAMPBELL 13: COLUMBIANA – Rebelianci utrzymali Campbell poniżej pięciu punktów przez pierwsze trzy kwartały na drodze do wielkiego zwycięstwa nad Czerwonymi Diabłami.

Crestview pokonał Red Devils 36-4 w pierwszej połowie.

Krista Perry prowadziła rebeliantów z 14 punktami. Ashton Hughes zdobył 13 punktów, a McKenna Schultz 10.

Diamon Sims prowadził Campbell o piątej.

¯ NEWTON FALLS 52, LIBERTY 48: NEWTON FALLS – Breanna Hutson prowadziła z Tygrysami z 16 punktami w wąskim zwycięstwie nad Liberty.

Hutson prowadził Newton Falls, a za nim Madison Haidet i Jalynn Nicholas z 13 punktami każdy oraz Morgan Bryner z 10 punktami.

Cianna Smith była również liderem w składzie młodych lampartów w wieku 16 lat, a Aaliyah Foster chodził w górę iw dół w wieku 12 lat.

¯ COLUMBIANA 71, WELLSVILLE 15: COLUMBIANA – Grace Witmer zdobyła 28 punktów dla Clippers w wielkim zwycięstwie nad Wellsville.

Witmer osiągnął wynik wysoko na 28, za nim Cassie Spaite, która miała 15, oraz Tori Long i Ryleigh Zohnd, którzy mieli po 19.

Columbiana utrzymała Tygrysów na 7 punktach w pierwszej połowie i pokonała Wellsville 25: 5 w pierwszej kwarcie.

¯ LEETONIA 49, POŁUDNIOWE 28: LEETONIA – Druga kwarta 16: 4 pomogła przegonić niedźwiedzie w południowy poniedziałek.

Leetonia pokonała Indian z marginesem 31: 9 w dwóch środkowych kwartałach. Ella Gregorino prowadziła niedźwiedzie (8-5, 5-4) z 15 punktami. Taran Ferry dodano 14.

Ashley Shroades prowadziła Southern w wieku 12 lat.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ WELLSVILLE 61, VALLEY CHRISTIAN 54: WELLSVILLE – Sekou Stanley prowadził Valley Christian z 25 punktami w przegranej z Wellsville.

Stanley zdobył 25 punktów, a za nim znalazł się Mark Revere, który miał 14 punktów.