Connect with us

technologia

Właściciele Google Pixel 4A 5G zgłaszają problemy przez ekrany dotykowe

Published

on

Google wie o problemie z ekranami dotykowymi Pixela 4A 5G i pracuje nad rozwiązaniem. Niektóre urządzenia nie reagują konsekwentnie na stuknięcia u dołu ekranu, co dotyczy zwłaszcza osób, które wybrały nawigację za pomocą trzech przycisków zamiast przesuwania palcem. Policja Androida wykryte skargi przez właścicieli 4A 5G, którzy napotkali problem, który pojawił się po wydaniu poprawki zabezpieczeń w grudniu.

Odpowiedź od Google została udzielona uprzejmie wkład na forum wsparcia pikseli. Firma twierdzi, że rozwiąże problem „w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania”, ale wygląda na to, że zajmie to jeszcze co najmniej kilka tygodni Policja Androida donosi, że styczniowa poprawka bezpieczeństwa tego nie naprawiła. W międzyczasie Google zaleca użytkownikom obejście tego problemu za pomocą kilku szczegółowych instrukcji dotyczących dotykania elementów sterujących nawigacją:

1. Stukając ikony na krawędzi ekranu, stuknij środek przycisku lub tę stronę przycisku / ikony, która jest najbardziej oddalona od krawędzi ekranu.
2. Dotykając ikon, w tym przycisków nawigacyjnych u dołu ekranu, użyj zamiast tego opuszki palca lub kciuka. Pomoże to poprawić rozpoznawanie dotyku.

Celowa zmiana sposobu dotykania przycisku na ekranie telefonu nie jest łatwym zadaniem. Miejmy nadzieję, że użytkownicy Pixela 4A 5G będą musieli wypróbować te uciążliwe obejścia tylko przez chwilę.

Styczniowa łatka Google naprawiono szereg innych błędów Pixel 4A 5G i dziwactwa z aktualizacją zabezpieczeń. Chociaż problem z ekranem dotykowym nadal występuje, co najmniej jedna usterka dźwięku, która powodowała trzaski w niektórych sytuacjach, nie stanowi już problemu.

READ  Pakiet Fortnite Marvel Royalty & Warriors - Black Panther, Captain America, Taskmaster Fortnite Skins Data wydania, cena
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *