Connect with us

technologia

5G i kompaktowa konstrukcja będą napędzać aktualizacje iPhone’a 12, czujnik LiDAR nie tyle: ankieta przed uruchomieniem

Published

on

Apple prawdopodobnie to ujawni iPhone 12 Ustaw się później w tym miesiącu lub w październiku. Kilka ostatnich raportów wskazuje, że Model z najwyższej półki przyciągnie najwięcej uwagi, ale zostało to odrzucone SellCell.

Sprzedawca internetowy przeprowadził niedawno ankietę przed wprowadzeniem na rynek iPhone’a 12 wśród ponad 2500 właścicieli iPhone’ów w USA.

Nowe modele mają być wyposażone w wyświetlacze OLED, nowe Bioniczny chip A14, Łączność 5G i zaktualizowany projekt z kwadratowymi krawędziami. IPhone 12 i iPhone 12 Max prawdopodobnie będą miały podwójny zestaw kamer, podczas gdy modele Pro prawdopodobnie będą miały system potrójnej kamery z czujnikiem głębokości LiDAR, takim jak ten na górze iPad Pro. Te modele mogą być również plikami wysoka częstotliwość odświeżaniaale nie wstrzymuj oddechu

Funkcje, na które potencjalni nabywcy iPhone’a 12 czekają najbardziej

Według SellCell łączność 5G jest najbardziej oczekiwaną funkcją. 58 procent respondentów twierdzi, że chce dokonać aktualizacji. Kolejną ważną rzeczą dla 51,5 procent respondentów jest kompaktowa obudowa. Znajduje to również odzwierciedlenie w odpowiedziach na najbardziej preferowany rozmiar ekranu. 54 procent uczestników wybiera iPhone’a 12.

41 procent obecnych właścicieli iPhone’ów nie może się doczekać nowego projektu, który przypomina iPhone 4. Istnieje również możliwość, że nowe telefony komórkowe będą w niego wyposażone mniejsze wycięcie w porównaniu do iPhone 11.
33 procent uczestników opiera swój zakup na aparat fotograficzny a nowy chip jest ważną zachętą dla 19 procent.
26 procent respondentów jest zainteresowanych ekranem 120 Hz. Plik Skaner LiDAR wydaje się być najmniej ekscytującą cechą z nich wszystkich. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że nie ma to dużego wpływu na iPada Pro i może być również niszową funkcją iPhone’a 12. Jeśli jednak Apple użyje czujnika do poprawy możliwości autofokusa i efektów przetwarzania, może to stać się wielką sprawą.
READ  Wydaje się, że tryb jazdy Asystenta Google jest wreszcie dostępny dla Androida

Czterech na dziesięciu obecnych właścicieli planuje uaktualnienie do iPhone’a 12

41 procent respondentów planuje uaktualnienie do iPhone’a 12, a 25 procent nie podjęło jeszcze decyzji. 34 proc. Nie kupi nowego modelu.

Spośród tych, którzy chcą przejść na nowy wariant, 44 procent rozważa iPhone’a 12 nie tylko ze względu na jego rozmiar, ale także ze względu na jego cenę. 25 procent chce iPhone’a 12 Max. Tylko 18 procent uczestników jest zainteresowanych iPhonem 12 Pro Max.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *