Connect with us

Nauka

WJUC 2022: Podsumowanie dnia 3 w USA

Published

on

Stany Zjednoczone mają dobrą pozycję, aby wejść do puli mocy, ponieważ walczą o miejsca na wsparcie.

Elise Freedman była siłą napędową USA na początku WJUC 2022. Zdjęcie: Kevin Leclaire — UltiPhotos.com

WROCŁAW, POLSKA – Regularny mecz bilardowy zakończył się we wtorek na Mistrzostwach Świata Juniorów Ultimate i wyznaczono rozstawienie do puli crossowych. Obie drużyny amerykańskie pozostają niepokonane; każdy z nich zdobył miejsce w ćwierćfinale i będzie walczył o pożegnanie w pierwszej rundzie drabinki mistrzostw.

Liga U-20 Kobiet

„Miłość, zaufanie i odwaga”; Stany Zjednoczone starają się wprowadzić podstawowe zasady, gdy konkurencja się nagrzewa

Reprezentacja USA zakończyła standardową grę grupową we wtorek zwycięstwem 15-5 nad Nową Zelandią. Drużyny wymieniły się posiadaniem 1-1 z Abby Davis, która zdobyła pierwszą z trzech bramek dla USA, a Tessa Swinson zdobyła również pierwszą z trzech bramek dla Kiwi. Stany Zjednoczone utrzymały swój kolejny punkt, zanim zrobiły cztery przerwy, aby awansować 6-1. Nowa Zelandia miała wynik 6-2, a drugą bramkę zdobyła Tessa Swinson. Amerykańska O-line wróciła na boisko, a Lia Schwartz szybko znalazła Elise Freedman w strefie końcowej; było pierwszym z czterech takich połączeń dla dynamicznego duetu Amerykanów. Nowa Zelandia odniosła nieco więcej sukcesów w drugiej połowie, strzelając trzy gole, próbując wykorzystać swoich wyższych odbiorców. Amerykańska linia D nadal nęka przeciwne linie O po turze, ponieważ każdy gracz wnosi do krążka wysoki poziom umiejętności; Stany Zjednoczone są w stanie sprawnie działać w terenie i zmusić wszystkich siedmiu przeciwników do obrony w kosmosie.

Drugi mecz dnia USA był znacznie bardziej ekscytujący, ponieważ Amerykanie zmierzyli się z Francją w pierwszym meczu grupy crossowej. Pomimo zaciętej pierwszej połowy Stany Zjednoczone wygrały 15-9, a ich linia D kilkakrotnie złamała się. Francja rozpoczęła grę w obronie i zwróciła się do swojego ulubionego wyglądu strefy. Amerykański korpus przewodników był cierpliwy i opanowany, maszerując atak przez wieś, dopóki Rachel Chang nie znalazła Elise Freedman w piwnicy. Francja odpowiedziała własną obroną, licząc na ruch Salomé Raulet, która strzeliła gola. Stany Zjednoczone stawiały opór, a następnie dwukrotnie się załamały i wyglądało na to, że śluzy się otworzyły. Ale Francja trzymała się, a następnie złamała, aby uzyskać 6-5, kiedy Raulet znalazł Juliette Bertrand z ostrzem do cross-field. W odpowiedzi Stany Zjednoczone przekroczyły Chagalla Gelfanda do linii O, a Gelfand dostarczył, zbliżając się do strefy końcowej, biegając przez pole, zbierając reset, a następnie znajdując Freedmana z bezczelną wewnętrzną przerwą do utrzymania. Obie drużyny utrzymały stamtąd do zamknięcia czasu 8-6.

READ  Globalna liczba koronawirusów sięga 88,8 miliona, płatne 1,91 miliona: Johns Hopkins

Po żywiołowej pierwszej połowie, która zakończyła się wciąż bardzo zagrożoną Francją, można sobie wyobrazić podobną drugą połowę. Jednak Mia Beeman-Weber odłożyła tę myśl na bok w pierwszym punkcie połowy, podczas jazdy na nartach francuskiego gracza na przechwycenie i strzelanie po strzale do markerów. Stamtąd do gry ruszyły Stany Zjednoczone, pokonując w drugiej połowie Francję 7-3. Stany Zjednoczone zakończyły mecz w typowy kliniczny sposób, kiedy Freedman złapał undera, a następnie odwrócił się i rzucił z 50 jardów bekhendem, by trafić Grace Maroon, która wkroczyła do punktacji. Lauren Goddu osiągnęła najwyższy punkt w grze w jednym ze swoich pierwszych punktów w grze, podnosząc się do chwytu układu, zanim wstała i spokojnie uderzyła Gelfanda o wynik.

Freedman zrobił ogromne wrażenie w Stanach Zjednoczonych jako rzadki kuter, który potrafi strzelać zarówno głęboko, jak i głęboko; Do tej pory zapewniła pięć asyst i zdobyła osiem bramek w trakcie turnieju, aby poprowadzić drużynę w zdobywaniu punktów. Raulet nadal prowadzi Francję pod względem liczby bramek w turnieju z dziewięcioma asystami i czterema golami; francuski przewodnik zagrał jeden i złapał dwóch przeciwko USA.

Przed większością gier można usłyszeć skandowanie USA „Love! Zaufanie! Pazur!” Jeden z kapitanów drużyn określił je jako „trzy słowa [the team] wybrali podczas obozu treningowego”, aby reprezentować zasady, które chcieli urzeczywistnić jako Reprezentacja Narodowa USA. Gdy przechodzą do bardziej wymagającej fazy rywalizacji, zespół z niecierpliwością czeka na dalszą pracę nad grą w sposób, który ucieleśnia nie tylko „miłość do [they] mają dla siebie nawzajem, ale także dla Stanów Zjednoczonych i dla innych zespołów” spotkają się. Stany Zjednoczone będą kontynuować swoją pulę crossoverów w środę przeciwko Czechom, które mają wyrównane zwycięstwo 15-14 nad drugą w tabeli Nową Zelandią z puli A.

wokół dywizji

Po raz drugi w tak wielu meczach Kanada znalazła się w zaciętym pojedynku o miejsce w puli, tym razem z Francją. Przegrywając 10-7 w późnej fazie gry, Kanadyjczycy zdołali utrzymać i przełamać grę, aby doprowadzić grę do 10-9. Francuzi trzymali się, a następnie przełamali, by wygrać mecz 12-9; oba punkty pochodziły z ruchu przewodnika Camille Blanc, dając i wchodząc do strefy końcowej, aby zdobyć bramkę.

READ  Narody europejskie próbują powstrzymać odwrócenie pandemicznego drenażu mózgów

Blanc (pięć goli i cztery asysty w turnieju) i Perrine Bertaudeau (cztery asysty i osiem goli) okazali się znakomici dla Francji; Blanc był nie do obrony poza zakrętem w przestrzeni uchwytów, a Bertaudeau zakotwiczył głęboką przestrzeń w preferowanej przez Francję strefie rezerwowej, przejeżdżając wszystkich i wszystkich. Arabella Brudney (osiem goli i dwie asysty) nadal imponowała Kanadzie, grając po grze, aby utrzymać swoją drużynę w grze – próbując odzyskać posiadanie piłki lub unikając obrońców, aby ją uratować.

W przypadku Kanady porażka kończy zdumiewający spadek w grze grupowej i wysyła ich do środkowej puli przejść, gdzie mają nadzieję na awans do ćwierćfinału.

Otwarta dywizja U-20

„Jesteśmy burzą!” USA ma na celu wniesienie rytmu i energii do gier bilardowych Crossover

W dywizji Open Stany Zjednoczone zakończyły dziś regularną grę grupową bezpośrednim zwycięstwem 15:3 nad Austrią. Najciekawszym momentem w grze mógł być pierwszy punkt, kiedy Austriak Ferdynand Jauk znalazł w piwnicy Constantina Angettera; była to pierwsza przegrana Amerykanów w meczu na WJUC. Stany Zjednoczone nie pozostaną długo w tyle; szybko przeszli przez boisko, zanim Caelan McSweeney złamał znak, aby Nanda Min-Fink odpowiedziała. Stany Zjednoczone nigdy nie oglądały się za siebie i dotarły do ​​końca gry, gdy Anil Driehuys przypadkowo rzucił forhendem na pełnym polu, który zakończył się na Felixie Morenie. Paul Ressi był znakomity dla Austriaków, kilkakrotnie pokonując amerykańskich obrońców i strzelając w meczu dwie bramki. Max Dehlin nadal robił wrażenie jako najlepszy dystrybutor D-line poza zasięgiem, utrzymując krążek w ruchu i uderzając potężnych amerykańskich graczy z głębokimi miotaczami w korzystnych pozycjach, aby ustalić wyniki. Cal Phinney zapewnia linii D zaraźliwą energię, za każdym razem pędząc, aby nacisnąć pierwszy ton. Kilka razy American O-line dostarczyła go, Adam Grossberg zawsze wydaje się latać lub próbować go odzyskać.

READ  Eurowizja 2022: wszystkie wiadomości i wygląd turkusowego dywanu z Turynu

Amerykanie od góry do dołu śpiewają „Grzmot”, „Błyskawica” i „Jesteśmy burzą!” Kapitan Spirit Louis Douville Beaudoin wyjaśnił, że zaczęło się to od żartu podczas obozu treningowego drużyny w Chicago, gdzie letnie burze na Środkowym Zachodzie nadal utrudniały czas treningu. „Próbowaliśmy żartować i żartować, zamiast martwić się o pogodę” i wkrótce „nazywaliśmy piorun z linii O i piorun z linii D” – relacjonował. Kapitanowie Declan Miller i Josh Singleton również zauważyli, że pragnienie bycia jak burza jest sposobem na wyrażenie skupienia swojego zespołu na wnoszeniu „tempa i energii” do każdego meczu.

Stany Zjednoczone zmierzą się w środę z Włochami i Kanadą w czwartek, walcząc o półfinał w swojej puli crossoverów.

wokół dywizji

Dzisiejsze zakończenie regularnej gry w bilard przyniosło kilka niespodzianek w męskiej dywizji; faworyci, którzy awansują do czołowej grupy crossowej, zadbali o interesy i zmierzą się ze sobą w ciągu najbliższych kilku dni w bardzo oczekiwanym zestawie starć, które mogą przewidzieć klucz do mistrzostwa. Kolumbia, Nowa Zelandia, Austria i Belgia awansowały do ​​drabinki środkowej, gdzie będą miały jeszcze jedną szansę na grę o dwa pozostałe miejsca w ćwierćfinale.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.