Connect with us

Sport

William R. Pirigyi Sr. 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NILES – William Robert Pirigyi Sr. 95 zmarł w poniedziałek 29 marca 2021 r., Po krótkiej chorobie, spokojnie o godzinie 16:43 w hospicjum w Polsce.

Urodzony w Niles 2 lipca 1925 r. Jako syn Johna J. i Minnie Shirkman Pirigyi Sr., przez większość życia mieszkał w Niles Ward.

Bill przeszedł na emeryturę w 2014 roku jako oddany właściciel i operator Niles RFG and Heating przez ponad 60 lat. Był profesjonalnym członkiem Stowarzyszenia Ogrzewnictwa i Klimatyzacji Hrabstwa Trumbull. Ukończył Niles McKinley High School i służył honorowo w marynarce wojennej podczas II wojny światowej.

Był członkiem parafii św. Elżbiety Ann Seton, Rady Rycerzy Kolumba Niles 1681, Niles American Legion, Niles Army and Navy, Amvets, VFW, Eagles Lodge i Moose Club.

Lubił podróżować z żoną, łowić ryby w Kanadzie z braćmi, grać w golfa i odwiedzać kasyna. Przede wszystkim cenił czas spędzony z wnukami, którzy nazywali go „Pop” i „Dziadek”.

Billa przeżyło dwóch synów, Harry „Mickey” (Linda) Pirigyi z Boardman, William R. „Billy” Pirigyi Jr. z Niles; dwie córki, Cynthia (Terry) Seginak of Hubbard, Valerie (Bill) Rufener of Suffield; ośmioro wnuków, Michelle Atkins, Melissa (James) Coleman, Brad Pirigyi, Jared (Lisa) Pirigyi, Andrew (Megan) Pirigyi, Ethan (Chynna) Pirigyi, Nicholas Seginak, Tiffany (Michael) Asente; 10 prawnuków; i pięcioro prawnuków.

Przed nim zmarła jego żona Joretta (Tanthorey) Pirigyi, którą poślubił 18 czerwca 1948 r., A zmarła 2 czerwca 2014 r. Siostra Margaret Krok; i dwóch braci, John J. Pirigyi Jr., Arnold Pirigyi.

Telefon będzie dostępny w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 r., W godzinach od 17:00 do 19:00 w domu pogrzebowym Holeton-Yuhasz.

Chrześcijańska msza pogrzebowa odbędzie się we wtorek 6 kwietnia 2021 r. O godzinie 11:00 w parafii św. Elżbiety Ann Seton-St. Cyryla i Metodego w Warren z ks. Christopherem Cyceronem jako celebransem. Mszę pogrzebową poprzedza nabożeństwo modlitewne o godz. 10:00 w domu pogrzebowym z honorami wojskowymi od Straży Honorowej Hrabstwa Trumbull. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu św. Stefana.

READ  FC Kopenhaga - Piast Gliwice 3-0. Duńskie media: ciężko wywalczone zwycięstwo

Odwiedź www.holetonyuhasz.com, aby zobaczyć ten hołd i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *