Connect with us

Sport

William R. Pirigyi Sr. 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NILES – William Robert Pirigyi Sr. 95 zmarł w poniedziałek 29 marca 2021 r., Po krótkiej chorobie, spokojnie o godzinie 16:43 w hospicjum w Polsce.

Urodzony w Niles 2 lipca 1925 r. Jako syn Johna J. i Minnie Shirkman Pirigyi Sr., przez większość życia mieszkał w Niles Ward.

Bill przeszedł na emeryturę w 2014 roku jako oddany właściciel i operator Niles RFG and Heating przez ponad 60 lat. Był profesjonalnym członkiem Stowarzyszenia Ogrzewnictwa i Klimatyzacji Hrabstwa Trumbull. Ukończył Niles McKinley High School i służył honorowo w marynarce wojennej podczas II wojny światowej.

Był członkiem parafii św. Elżbiety Ann Seton, Rady Rycerzy Kolumba Niles 1681, Niles American Legion, Niles Army and Navy, Amvets, VFW, Eagles Lodge i Moose Club.

Lubił podróżować z żoną, łowić ryby w Kanadzie z braćmi, grać w golfa i odwiedzać kasyna. Przede wszystkim cenił czas spędzony z wnukami, którzy nazywali go „Pop” i „Dziadek”.

Billa przeżyło dwóch synów, Harry „Mickey” (Linda) Pirigyi z Boardman, William R. „Billy” Pirigyi Jr. z Niles; dwie córki, Cynthia (Terry) Seginak of Hubbard, Valerie (Bill) Rufener of Suffield; ośmioro wnuków, Michelle Atkins, Melissa (James) Coleman, Brad Pirigyi, Jared (Lisa) Pirigyi, Andrew (Megan) Pirigyi, Ethan (Chynna) Pirigyi, Nicholas Seginak, Tiffany (Michael) Asente; 10 prawnuków; i pięcioro prawnuków.

Przed nim zmarła jego żona Joretta (Tanthorey) Pirigyi, którą poślubił 18 czerwca 1948 r., A zmarła 2 czerwca 2014 r. Siostra Margaret Krok; i dwóch braci, John J. Pirigyi Jr., Arnold Pirigyi.

Telefon będzie dostępny w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 r., W godzinach od 17:00 do 19:00 w domu pogrzebowym Holeton-Yuhasz.

Chrześcijańska msza pogrzebowa odbędzie się we wtorek 6 kwietnia 2021 r. O godzinie 11:00 w parafii św. Elżbiety Ann Seton-St. Cyryla i Metodego w Warren z ks. Christopherem Cyceronem jako celebransem. Mszę pogrzebową poprzedza nabożeństwo modlitewne o godz. 10:00 w domu pogrzebowym z honorami wojskowymi od Straży Honorowej Hrabstwa Trumbull. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu św. Stefana.

READ  Polski wioślarz olimpijski odważnie dziękuje swojej dziewczynie po zdobyciu srebra

Odwiedź www.holetonyuhasz.com, aby zobaczyć ten hołd i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.