Connect with us

Sport

Izba Regionalna powołuje nowego dyrektora fundacji | Wiadomości, sport, praca

Published

on

YOUNGSTOWN – Michael McGiffin został mianowany dyrektorem Fundacji Izby Regionalnej Youngstown / Warren, gdzie będzie nadzorował działalność organizacji non-profit wspierającej izbę regionalną.

McGiffn z Polski posiada tytuł magistra edukacji oraz tytuł licencjata z zarządzania biznesem, oba z Youngstown State University.

Wcześniej pracował z Allegheny Intermediate Unit jako kierownik projektu, kierując zespołem i ekspertami ds. edukacji w zakresie szybkiego przejścia od uczenia się osobistego do uczenia się na odległość podczas COVID-19. McGiffin pełnił również funkcję dyrektora ds. strategii w Stambaugh Auditorium oraz dyrektora wydarzeń i projektów specjalnych dla City of Youngstown, w tym wdrożenia rebrandingu City of You i przyjmowania darowizn rzeczowych i pieniężnych w wysokości ponad 6 milionów dolarów na Stambaugh Auditorium i planowanie obecnego projektu renowacji historycznej.

Fundacja wspiera wiele działań związanych z rozwojem gospodarczym, w tym projekty takie jak Steel to Scholars, Operation Save Our Air Reserves, Bring it Home, projekt zabezpieczenia produkcji Chevy Cruze w Lordstown i inne.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Europejska lekkoatletyka halowa: Elliot Giles, Tiffany Porter w składzie GB
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.